تهدید حشد شعبی به گرفتن انتقام از رژیم صهیونیستی + عکس
تهدید حشد شعبی به گرفتن انتقام از رژیم صهیونیستی + عکس

یکی از فرماندهان نیروهای بسیج مردمی عراق(حشد شعبی) تهدید کرد که انتقام تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی به مقرهای حشد شعبی از این رژیم گرفته خواهد شد.

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا)، “ابو آلا الولائی” فرمانده گردان های سید الشهداء(ع) امروز سه شنبه تاکید کرد انتقام تجاوزات اخیر به مقرهای حشد شعبی در خاک عراق، از رژیم اسرائیل گرفته خواهد شد.

الولائی در توئیتی در صفحه شخصی خود در پایگاه اجتماعی توییتر نوشت : اظهارات عادل عبدالمهدی(نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق) مبنی بر دست داشتن اسرائیل در بمباران مقرهای حشد شعبی، چراغ سبزی برای گرفتن انتقام از این رژیم  است.

عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق روز دوشنبه در گفت وگو با شبکه الجزیره تاکید کرده بود که رژیم صهیونیستی مسئول کامل حملات به مقرهای حشد شعبی است. وی افزود تحقیقات امنیتی اخیر نشان می دهد که اسرائیل مقرهای حشد شعبی را بمباران کرده بود.

طی هفته های گذشته چندین انفجار در برخی مقرهای هیئت حشد شعبی عراق رخ داد که در آن زمان، حشد شعبی، ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی را مسئول این انفجارها معرفی کرده بود.

در بیانیه هیئت حشد شعبی در آن زمان آمده بود که ایالات متحده آمریکا به چهار هواپیمای بدون سرنشین اسرائیل اجازه ورود به منطقه و حمله به خاک عراق را داده بود.

وزارت دفاع آمریکا(پنتاگون)، مشارکت در حملات رژیم صهیونیستی به مواضع حشد شعبی عراق را انکار کرده بود.


جدیدترین عکس های خبری جدیدترین عکس خبری را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.