سفرهای بیدی (Biddy) شاید برای آن دسته که عاشق سفرند اما وقت یا بودجه‌ی کافی ندارند، راه کاری خوبی به حساب می‌آید.

همه‌ی ما مارکوپولوی جهانگرد معروف ایتالیایی را می‌شناسیم. حالا در دنیای جانوران هم جهانگردی پیدا شده که برای شروع تمام کوه، دشت و جنگل‌های بخش شمال غربی اقیانوس آرام را زیر پا گذاشته است. بیدی خارپشتی ماجراجو است که به لطف تصاویر زیر، به شهرت خوبی در اینستاگرام دست پیدا کرده است.

سفرهای بیدی (Biddy) شاید برای آن دسته که عاشق سفرند اما وقت یا بودجه‌ی کافی ندارند، راه کاری خوبی به حساب می‌آید. می‌توان با روح این خارپشت کوچک به همه جا سفر کرد، کوچولویی که در دنیای اینستاگرام غوغا به پا کرده است.

تونی (Toni Dewesee) و تام (Tom Unterseher) سرپرستان مهربان بیدی از ایالت اورگِن، این پسر ماجراجو را هر هفته به مسافرتی مهیج در شمال غربی پسیفیک (Pacific Northwest)  می‌برند، محدوده‌ای در شمال ایالات متحده که در امتداد اقیانوس آرام قرار گرفته است. بیدی در جنگل‌ها به گشت و گذار می‌پردازد، از آبشارها دیدن کرده و به کوهستان نیز سری می‌زند و البته سر راه هر زمان که فرصتی دست دهد، مهمان فروشگاه‌های دونات است.

تا این لحظه، بیدی ۳۷۶ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد، رقمی که ساعت به ساعت به تعداد آن افزوده می‌شود. شهرت بیدی روز به روز بیشتر می‌شود به طوری تونی می‌گوید فکر می‌کرد در نهایت ۵۰۰ دنبال کننده خواهند داشت، اما با این رقم رو به فزونی، آنها باید به مسافرت‌های بیشتری بروند، چون حالا موجی از هواداران مشتاق، در انتظار تصاویر بیشتری از بیدی هستند.

بد نیست ما نیز کمی در ماجراجویی‌های این خارپشت کوچولو شریک شده و به تصاویری که ره آورد این سفرها هستند، نگاهی داشته باشیم.

‘مارکوپولوی

‘مارکوپولوی

‘مارکوپولوی

‘مارکوپولوی

‘مارکوپولوی

‘مارکوپولوی

‘مارکوپولوی

‘مارکوپولوی

‘مارکوپولوی

‘مارکوپولوی

‘مارکوپولوی

‘مارکوپولوی

‘مارکوپولوی

سفرهای بیدی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ این روزها حتی جانوران هم جایی را در شبکه‌های اجتماعی به خود اختصاص داده‌اند، نظر شما در مورد حضور آنها چیست؟

برترین ها