جدیدترین تزیین زولبیا و بامیه ویژه رمضان ۹۴
(سری اول)

جدیدترین تزیین زولبیا و بامیه ویژه رمضان ۹۴

(سری اول)

Click this bar to view the full image.

The most recent - decoration - Bamia - Special - Ramadan - 94 - Series - First (1)برنامه‌ریزی برای یک تغذیه صحیح در ایام ماه مبارک رمضان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا هم بتوان با جلوگیری از پرخوری و آشفته‌خوری ، اصل پرهیز را رعایت کرد و هم با تقسیم انرژی و کالری مورد نیاز از زیان‌های کمبود غذایی در امان بود.

The most recent - decoration - Bamia - Special - Ramadan - 94 - Series - First (2)

 

Click this bar to view the full image.

The most recent - decoration - Bamia - Special - Ramadan - 94 - Series - First (3)اهمیت این قضیه به‌خصوص زمانی نمایان‌تر می‌شود که بدانیم در ۱۵‌روز دوم ماه رمضان بدن روزه‌داران ضعیف‌تر شده و نیاز به مراقبت و رسیدگی تغذیه‌ای بیشتری خواهد داشت چون به‌طور واضح بی‌توجهی به این مسئله در پایان این ماه و حتی در طولانی ‌مدت آثار خودش را نشان خواهد داد.

The most recent - decoration - Bamia - Special - Ramadan - 94 - Series - First (4)

 

The most recent - decoration - Bamia - Special - Ramadan - 94 - Series - First (5)

در این میان مصرف زولبیا و بامیه در ماه رمضان دیگر جزو سنت ما ایرانی‌ها شده است. در حالی‌که فراموش کرده‌ایم که خوردن چربی و شیرینی تا چه حد می‌تواند مضر باشد.

Click this bar to view the full image.

The most recent - decoration - Bamia - Special - Ramadan - 94 - Series - First (6) 

Click this bar to view the full image.

The most recent - decoration - Bamia - Special - Ramadan - 94 - Series - First (7)در حال حاضر همه مواد غذایی تقریبا مسئول فنی دارند به غیراز زولبیا و بامیه. برای همین است که ما توصیه می‌کنیم خانواده‌ها دستور طبخ این مواد را یاد گرفته و خود اقدام به تهیه آنها کنند.

The most recent - decoration - Bamia - Special - Ramadan - 94 - Series - First (8)