پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش ، محسن حاجی‌میرزایی به عنوان وزیر آموزش و پرورش از مجلس شورای اسلامی رأی اعتماد گرفت و در این مدت هم به غیر از بررسی و حضور مشاوران، تغییری در مدیریت‌های این وزارتخانه نداده بود. امروز وزیر آموزش و پرورش در حکمی «علی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش ، محسن حاجی‌میرزایی به عنوان وزیر آموزش و پرورش از مجلس شورای اسلامی رأی اعتماد گرفت و در این مدت هم به غیر از بررسی و حضور مشاوران، تغییری در مدیریت‌های این وزارتخانه نداده بود.

امروز وزیر آموزش و پرورش در حکمی «علی مراد کرمی» را به عنوان مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان بوشهر منصوب کرد.

در حکم حاجی‌میرزایی آمده است: «نظر به‌مراتب تعهـد و شایستگی جنابعالی در آموزش‌ و پرورش، به‌موجب ایـن ابلاغ به‌عنوان «مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان بوشهر» منصوب می‌شوید.

امید است با توکـل و استعانـت از خداوند متعال و پیروی از منـویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های رئیس‌جمهور بـا جلب مشارکت، همکاری و همفکری فرهنگیـان گرانقدر به‌ویژه کارشناسان، مدیران و صاحب‌نظران عرصه تعلیم و تربیت و نیز مسؤولان استانی، در تحقق اهداف متعالی آموزش‌وپرورش موفق و مؤید باشید.

توفیق شمارا در انجام مسؤولیت‌ها به‌منظور دستیابی به اهداف تعلیم و تربیت در راستای سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند بزرگ مسألت دارم».

پیش از این غلامحسین حسینی سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش بوشهر بود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار اجتماعی و حوادث را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.