در این پست ما به شما اشتباهاتی را که باعث مسن تر دیده شدن شما می شود معرفی می کنیم . : ۱- کشیدن خط چشم های خیلی کشیده و بلند علاوه بر این که شما را زشت می کند باعث پیر نشان دادن چهره ی شما نیز می شود پس سعی کنید تا می […]

در این پست ما به شما اشتباهاتی را که باعث مسن تر دیده شدن شما می شود معرفی می کنیم .

,7 اشتباه رایج آرایشی که شما را پیر نشان می دهد,اشتباهات آرایشی که شما را پیر و زشت می کنند,اشتباهات آرایشی که ظاهرتان را پیرتر نشان می دهد,تغذیه سالم زندگی سالم: ۱- کشیدن خط چشم های خیلی کشیده و بلند علاوه بر این که شما را زشت می کند باعث پیر نشان دادن چهره ی شما نیز می شود پس سعی کنید تا می توانید در کشیدن خط چشم دقت کنید و خط چشم های گربه ای را زیاد کشیده نکنید.

۲- استفاده ی بیش از حد از کرم پودر یا کرم های چرب به ویژه ناحیه ی اطراف چشم از جمله اشتباهاتی است که موجب مسن دیده شدن شما می شود .
۳- بی توجهی به چشم و ابرو نیز از اشتباهاتی است که ممکن است مرتکب شوید. پر نبودن مژه و ابرو موجب مسن دیده شدن شما می شود .
۴- درست نزدن سایه نیز از جمله اشتباهاتی است که موجب مسن دیده شدن ما می شود.همچنین سعی کنید از زدن سایه نزدیک ابرو خود داری کنید .
۵- همچنین نزدن خط لب یا استفاده از خط لب تیره نیز از جمله اشتباهاتی است که موجب مسن دیده شدن شما می شود .
۶- استفاده از رژ لب و خط لب های روشن موجب جوان به نظر رسیدن شما می شود .
۷- قبل از میکاپ برطرف کردن چین و چروک های پوست به ویژه ناحیه ی اطراف چشم و دور لب واجب است لازم به ذکر است ماساژ دورانی پوست به صورت مداوم در جلوگیری و از بین بردن چین های صورت نقش موثری دارد .