پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، یواخیم لو در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل استونی در مرحله انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ از بازیکنانش خواست با حواسی جمع راهی میدان شوند. سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان اظهار داشت: ما دیگر نمی‌توانیم امتیاز‌های بیشتری در گروه‌مان از دست بدهیم و بنابراین انتظار […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

آلمان، نگران و حواس جمع در آستانه رویارویی با استونی

به گزارش رسانه ۷، یواخیم لو در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل استونی در مرحله انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ از بازیکنانش خواست با حواسی جمع راهی میدان شوند.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان اظهار داشت: ما دیگر نمی‌توانیم امتیاز‌های بیشتری در گروه‌مان از دست بدهیم و بنابراین انتظار عملکردی حرفه‌ای از تیم خودم دارم. ایلکای گوندوگان و تیمو ورنر هر دو تمرین کرده و مشکلی برای حضور در میدان ندارند، بنابراین ما ۱۶ بازیکن و سه دروازه‌بان داریم که این برای بازی کافی است. من هیچ مشکلی در اردوی تیم ملی آلمان نمی‌بینم. باید با حواسی جمع به مصاف استونی برویم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: کای هاورتز در ماه‌های اخیر بسیار پیشرفت کرده و قدم‌های بزرگی را برداشته است. او بازی خوبی مقابل آرژانتین از خود ارائه کرد. البته هنوز جوان است و باید چیز‌های زیادی را یاد بگیرد. هاورتز بازیکن امیدوار‌کننده‌ای است که می‌تواند همیشه انگیزه و امید خوبی به ما در مورد آینده بدهد.

لو همچنین یادآور شد: واقعاً می‌خواستم گنابری را در سال ۲۰۱۴ و زمانی که ۱۸ سال داشت به جام جهانی ببرم. پر مرته ساکر و مسوت اوزیل گفتند که او در تمرینات خوب است و سرعت بالایی دارد، اما متأسفانه در ادامه مصدوم شد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.