پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:   برای بهره‌گیری از این فناوری بسیار کاربردی تنها کافی است کاربران اپلیکیشن این سیستم را در تلفن همراه خود با سیستم عامل‌های (iOS, Android) نصب کرده و تنظیمات موردنظر خود را اعمال کنند. هر کاربر می‌تواند نام ۸ مخاطب را در این گجت ثبت کرده و در […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:


  برای بهره‌گیری از این فناوری بسیار کاربردی تنها کافی است کاربران اپلیکیشن این سیستم را در تلفن همراه خود با سیستم عامل‌های (iOS, Android) نصب کرده و تنظیمات موردنظر خود را اعمال کنند. هر کاربر می‌تواند نام ۸ مخاطب را در این گجت ثبت کرده و در مواقع هشدار با آنها تماس بگیرد. تنها با فشردن یک دگمه این سیستم فعال شده و بلافاصله با نیروهای پلیس و اورژانس تماس گرفته می‌شود. همزمان اطلاعات مکانی کاربر از طریق ایمیل و پیامک به مخاطبان موردنظر ارسال شده و تماس با دوستان و اعضای خانواده کاربر امکانپذیر می‌شود.


 این فناوری یکی از مناسب‌ترین و کاربردی‌ترین گجت‌های هشداردهنده برای کودکان، سالمندان و کوهنوردان به‌شمار می‌رود. سالمندان قادرند با حمل این سیستم و تنها با فشردن یک دگمه با عزیزان خود تماس برقرار کرده و در مواقع اضطراری آنها را از وضعیت جسمی خود مطلع کنند. همچنین کوهنوردان می‌توانند این سیستم سبک وزن را بر کوله پشتی یا دسته کلید خود متصل کرده و بدون نگرانی از گم شدن یا رخداد حادثه‌ای به مرتفع‌ترین کوه‌ها صعود کنند.


این گجت هشداردهنده در صورت کاهش باتری و خاموش شدن نیز باز فعال بوده و به طور خودکار اطلاعات مکانی و حتی صدای ضبط شده کاربر را به مخاطبان و همچنین پرسنل اورژانس ارسال می‌کند. کاربران در عین حال می‌توانند این گجت هوشمند را در دسته کلید خود متصل کرده و با این اقدام از گم شدن آن جلوگیری کنند.

آخرین اخبار اجتماعی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.