پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در بازدید رئیس سازمان صداوسیما از کارگاه‌های پیش تولید سریال «سلمان فارسی» که امروز شنبه ۲۰ مهرماه، انجام گرفت بازیگر نقش اول سریال سلمان معرفی شد.  عبدالعلی علی عسکری، رئیس صداوسیما در این بازدید سه ساعته اعلام کرد که […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در بازدید رئیس سازمان صداوسیما از کارگاه‌های پیش تولید سریال «سلمان فارسی» که امروز شنبه ۲۰ مهرماه، انجام گرفت بازیگر نقش اول سریال سلمان معرفی شد. 

عبدالعلی علی عسکری، رئیس صداوسیما در این بازدید سه ساعته اعلام کرد که تصویربرداری سریال «سلمان فارسی» اواخر آذرماه در جزیره قشم آغاز می شود.

سریال «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میرباقری ساخته خواهد شد.

علی عسکری پیش از این درباره انتخاب بازیگران این سریال گفته بود: در طرح ملی «سلمان فارسی» به خوبی از ظرفیت استان‌ها استفاده شده و کار شناسایی حدود ۲۰ هزار بازیگر در ۲۹ استان کشور، پیش رفته است.

رئیس سازمان صداوسیما بیان کرده بود: هدف ما این است که از هنرمندان و افراد بااستعدادی که به دلایلی مهجور مانده‌اند، حمایت کنیم تا کار شناسایی بازیگران برای ایفای ۱۵۰۰ نقش انجام شود.

آخرین اخبار فرهنگ و معارف را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.