رسانه ۷: گلستان-مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند استان گلستان گفت: دست یابی کامل به اهداف مدیریت پسماند در استان وظیفه ای خطیر است که علاوه بر تلاش مضاعف سازمان نیازمند همکاری همه اقشار می باشد. به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،محسن سمیعی از آخرین اقدامات صورت گرفته در قسمتهای پردازش، تفکیک، دفن، ماشین آلات و همچنین  راه اندازی […]

رسانه ۷: گلستان-مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند استان گلستان گفت: دست یابی کامل به اهداف مدیریت پسماند در استان وظیفه ای خطیر است که علاوه بر تلاش مضاعف سازمان نیازمند همکاری همه اقشار می باشد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،محسن سمیعی از آخرین اقدامات صورت گرفته در قسمتهای پردازش، تفکیک، دفن، ماشین آلات و همچنین  راه اندازی خط تولید پرک نایلون نایلون  توسط شرکت تدبیر انرژی هیرکان، مجری طرح RDF در کارخانه کمپوست آزادشهر(زون شرقی) بازدید کرد.

سمیعی در جریان این بازدید تصریح کرد: کارخانه کمپوست آزادشهر  یکی از پروژه های مهم در استان گلستان بشمار می آید و امیدواریم با توجه به راه اندازه واحد تفکیک پلاستیک  در رونق اقتصاد منطقه تآثیر بسزایی داشته باشد.

وی یادآور شد : کارخانه کمپوست آزادشهر  یکی از مراکز مهم در استان  بشمار می آید  و به کـارگیری روش هـای علمی می تواند اطمینـان کـافی از رعایت سیاست ها و اهداف تعیین شده در برنامه ها، طرح هـا و فعالیت های طرح ها را در جهت تامین ضوابط، معیارهاو قوانین زیست محیطی فرآهم آورد و با تدبیر صورت گرفته و کلان نگری، این استان کمترین مشکل را در زمینه جمع آوری، حمل، بازیافت و پردازش و دفع اصولی پسماند دارد.

آخرین اخبار اجتماعی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.