پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی این تئاتر؛ شب گذشته آخرین اجرای نمایش رگ به کارگردانی ایوب آقاخانی در حالی به روی صحنه رفت که میزبان نمایندگان مجلس همچون علیرضا رحیمی، مهدی شیخ، محمود صادقی و هنرمندانی از جمله هادی مرزبان، شهرام گیل‌آبادی، حسین کیانی، الهام پاوه […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی این تئاتر؛ شب گذشته آخرین اجرای نمایش رگ به کارگردانی ایوب آقاخانی در حالی به روی صحنه رفت که میزبان نمایندگان مجلس همچون علیرضا رحیمی، مهدی شیخ، محمود صادقی و هنرمندانی از جمله هادی مرزبان، شهرام گیل‌آبادی، حسین کیانی، الهام پاوه نژاد، حسین مسافر آستانه، معصومه کریمی، منظر لشکری، رضا بهشتی، پریسا عشقی، امیرحسین شفیعی و آیدین الفت بود.

ایوب آقاخانی در پایان این نمایش آن را به تمام کسانی که برای بهتر شدن اوضاع تئاتر کشور قدم بر می‌دارند و مخاطبانی که با همراهی و همدلی موجبات انگیزه بیشتر در هنرمندان را فراهم می‌آورند، تقدیم کرد.

او گفت: در دورانی که برای بقا در تئاتر باید شگردهای فریبنده برای کارناوال رنگ‌ها به کار برد، توفیق و گرمای اجرای رگ که با حضور پرشکوه تماشاگران بهره‌ور بود، یک بار دیگر با کمک و همدلی تماشاگران فهیم یادآور شد که گونه دیگر تئاتر که نگاه صادقانه‌تری به مضمون، صحنه و مخاطب دارد هنوز زنده است.

این نویسنده و کارگردان تئاتر افزود: این رهاورد و امید بزرگی است که تماشاگران رگ آن را در سی و سه شب به گروه تئاتر پوشه اهدا کردند که از آن‌ها سپاس‌گزاریم.

رگ که ایستادگی سه مرزبان در منطقه مرزی ارس در شهریور ۱۳۲۰ مقابل لشکر شوروی در جنگ جانی دوم را روایت می‌کرد، در طول اجرای خود با استقبال خوب مردم، هنرمندان، مدیران فرهنگی و هنری و اهالی اندیشه روبه‌رو شده بود و افرادی همچون مسعود پزشکیان، علیرضا رحیمی، مهدی شیخ، محمود صادقی، احمد مازنی، طیبه سیاوشی، پروانه سلحشوری، فرید موسوی، اصغر مسعودی و محمد اسماعیل سعیدی از نمایندگان مجلس و مهدی افضلی، مهدی شفیعی، محمد رحمانیان، گلاب آدینه، افشین هاشمی، حمیدرضا نعیمی و… به تماشای آن نشستند.

یادآور می‌شود، برزو ارجمند، وحید آقاپور، عرفان ابراهیمی، الهه شه‌پرست، محسن بهرامی، بهناز بستان دوست و هلن بهرامی در جدیدترین نمایش گروه تئاتر پوشه نقش‌آفرینی کردند.

انتهای پیام

آخرین اخبار فرهنگ و معارف را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.