به گزارش گروه ورزشی رسانه7 یدالله اکبری پیشکسوت ملی پوش باشگاه استقلال با اشاره به موفقیت دیپلماسی کشورمانم در بازگرداندن حق میزبانی به خبرنگار برنا گفت: واقعیت این است که وقتی مسئولان خوب عمل می کنند جای تقدیر دارد. در موضوع رای غیر ورزشی کنفدراسیون فوتبال آسیا چند نکته وجود داشت که یکی از آنها […]

به گزارش گروه ورزشی رسانه7 یدالله اکبری پیشکسوت ملی پوش باشگاه استقلال با اشاره به موفقیت دیپلماسی کشورمانم در بازگرداندن حق میزبانی به خبرنگار برنا گفت: واقعیت این است که وقتی مسئولان خوب عمل می کنند جای تقدیر دارد. در موضوع رای غیر ورزشی کنفدراسیون فوتبال آسیا چند نکته وجود داشت که یکی از آنها این بود که عملکرد مسئولان ورزش در تغییر مواضعafc خوب بود.

وی افزود: واقعیت این است که کنفدراسیون فوتبال آسیا بدون ایران وجاهتی ندارد و تماشاگران ایرانی به آن ارزش دادند. به هر حال این موضوع ارش بسیار زیادی داشت. از جمله اینکه باشگاه های ایران و تمامی مسئولان ورزش مقابل تصمیم سیاسی در فوتبال ایستادگی کردند.

هافبک سابق تیم ملی و باشگاه استقلال در پایان اظهارداشت: برای همه تیم‌های ایران آرزوی موفیت دارم. امیدوارم استقلال هم بتواند با قدرت به بازی های گروهی صعود کند و این تیم قدرت این مهم را دارد.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید