پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: با تصمیم شورای تأمین استان بوشهر، سامانه بلیت‌فروشی دیدار تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و پرسپولیس تهران ساعت هفت صبح جمعه بسته می‌شود. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی شاهین شهرداری بوشهر، خداکرم ایزدپناه، سرپرست تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر از جلسه شورای […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

با تصمیم شورای تأمین استان بوشهر، سامانه بلیت‌فروشی دیدار تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و پرسپولیس تهران ساعت هفت صبح جمعه بسته می‌شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی شاهین شهرداری بوشهر، خداکرم ایزدپناه، سرپرست تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر از جلسه شورای تأمین استان در فرمانداری بوشهر خبر داد و گفت: بر اساس تصمیم شورای تأمین استان، سامانه بلیت‌فروشی ساعت هفت صبح روز جمعه بسته خواهد شد و از علاقه‌مندان خواهشمندیم تا قبل از ساعت مذکور، نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.

او افزود: اکنون ۲۲ جایگاه ورزشگاه شهید مهدوی در اختیار هواداران شاهین شهرداری بوشهر است که امیدوارم تمام این سکوها پر شود و با حمایت این عزیزان، تلاش کادر فنی و بازیکنان، روز خوبی برای فوتبال بوشهر رقم بخورد.

تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۴۵ روز جمعه، در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر، به مصاف هم می‌روند.

بیشتر بخوانید:


آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.