پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: سنگربان جدید تیم نساجی مازندران می‌گوید باانگیزه فراوان به ایران بازگشته و به امید روزهای خوب در کنار قرمزپوشان قائمشهری کارش را با قدرت آغاز می‌کند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علیرضا حقیقی در حاشیه تمرین تیم فوتبال نساجی مازندران درباره بازگشت به زمین درفشی‌فر اظهار داشت: من از […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

سنگربان جدید تیم نساجی مازندران می‌گوید باانگیزه فراوان به ایران بازگشته و به امید روزهای خوب در کنار قرمزپوشان قائمشهری کارش را با قدرت آغاز می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علیرضا حقیقی در حاشیه تمرین تیم فوتبال نساجی مازندران درباره بازگشت به زمین درفشی‌فر اظهار داشت: من از این زمین خاطرات زیادی دارم؛ از نونهالان پرسپولیس تا نوجوانان و تیم بزرگسالان. من از همین زمین تمرین به روبین کازان اولین باشگاه اروپاییم ترانسفر شدم. خوشحالم که اولین تمرینم پس از بازگشت به ایران در درفشی فر بود و خداراشکر تمرین خوبی داشتیم، امیدوارم که در ادامه هم بتوانیم با تیم نساجی مازندران نتایج خوبی کسب کنیم.


حقیقی در پاسخ به این سوال که بین چند پیشنهاد چطور همکاری با نساجی را پذیرفته گفت: حقیقت امر این است که با آگاهی و مطالعه تیم نساجی را انتخاب کردم. مهم‌ترین دلیل همان هواداران پرشور بودند. به هر حال من در پرسپولیس جزو یکی از یا شاید بتوان گفت بزرگترین و پرطرفدارترین تیم آسیاست بزرگ شدم و مطمئن هستم طرفداران نساجی هم همان شور و علاقه را دارند. خوشحالم که امسال در خدمت آنها هستم. این اصلی‌ترین دلیلم برای انتخاب نساجی بود. به هر حال با صحبت‌هایی که با دکتر اسدی مدیرعامل محترم تیم انجام دادم به این نتیجه رسیدم که در چند ماه آینده کنار آنها باشم.


سنگربان سابق تیم ملی فوتبال درخصوص استقبال گسترده طرفداران نساجی از حضورش در این تیم گفت: من شنیده‌ام که به آنها لیورپول ایران می‌گویند. حالا برویم و ببینیم که اینطور هست یا نه؛ مزاح میکنم. تعریف طرفداران نساجی را خیلی شنیده‌ام و من تیم نساجی را هم دیده‌ام. مطمئنم که با یک مقدار سعی و تلاش مشکلات برطرف می‌شود.


حقیقی درباره اینکه در نساجی چه اهدافی را دنبال می‌کند بیان داشت: صحبت بسیار زیاد است اما دلیل اصلی که چرا ایران آمده‌ام در یک فرصت مناسب درباره‌اش صحبت می‌کنم. الان در خدمت نساجی هستم و مطمئنا به دنبال این نیستم که وقت تلف کنم و بگویم که حالا فقط در یک باشگاه هستم. اینجا با هدف آمده‌ام و بهتر است که قدم به قدم پیش بروم و الان درباره‌اش صحبت نکنم. اول بازی می‌کنم و در آینده درخصوص آن صحبت می‌کنم.


دروازه بان تازه وارد تیم نساجی درباره شرایط تیم ملی اظهار داشت: شرایط تیم ملی خوب است و درست است که مقابل بحرین شکست خوردند اما به هر حال این طبیعت فوتبال است و برد و باخت دارد. آقای ویلموتس سرمربی جدیدی هستند و باید به او زمان بدهند. ما ایرانی‌ها یک مقدار عجول هستیم و زود قضاوت می‌کنیم. مطمئنا نتیجه خواهند گرفت جا دارد در اینجا از زحمات کارلوس کی روش هم تشکر کنیم اما الان هدایت تیم ملی برعهده ویلموتس است. امیدوارم که در بازی بعدی برنده شوند و به صدر جدول برسند.


او درخصوص اینکه برای دریافت کارت بازی با مشکل رو به رو است گفت: من هم شنیده‌ام اما این مسائلی است که به باشگاه مربوط می‌شود. من دیروز قرارداد بستم و در اختیار تیم هستم. هر زمان که دستور بدهند و آقای مهاجری به من نیاز داشته باشند در خدمت تیم هستم.


حقیقی درباره اینکه درصورت صدور کارت بازی در هفته هشتم باید با نساجی و جواد نکونام رو به رو شود عنوان کرد: آقا جواد کاپیتان بنده بودند و ارادت داریم. باید ببینیم که شرایط مهیا می‌شود بازی کنم یا نه؛ اگر که مهیا شود که در خدمت تیم هستیم.


علیرضا حقیقی درخصوص اینکه گفته می‌شد در صورت بازگشت به ایران تنها برای پرسپولیس بازی می‌کند گفت: قبل از اینکه به اروپا بروم بله اینطور بود. اما در حال حاضر شرایط مهیا نیست که به پرسپولیس بروم و تکرار می‌کنم که الان در خدمت نساجی هستم و امیدواریم که در آینده روزهای خوبی در کنار هم رقم بزنیم.


سنگربان نساجی درباره شرایط آمادگی خودش گفت: من تمریناتم را دنبال می‌کردم و باید فیت باشیم. ان شاء الله با قدرت برمیگردم و روزهای خوبی خواهیم داشت.


از حقیقی درباره شرایط دروازه‌بان‌های تیم ملی سوال شد و او در پایان اعلام کرد که نظر خاصی در این خصوص ندارد. 

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.