پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش خبرگزاری رسا،‌ ماموستا عبدالرحمن خدایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز‌ جمعه سنندج که در مسجد جامع اقامه شد ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه نمازگزاران و دعای خیر و طلب شفای عاجل برای همه مریضان و تبریک ماه ربیع‌الاول به همه مسلمانان اظهار داشت: امیدوارم امسال […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش خبرگزاری رسا،‌ ماموستا عبدالرحمن خدایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز‌ جمعه سنندج که در مسجد جامع اقامه شد ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه نمازگزاران و دعای خیر و طلب شفای عاجل برای همه مریضان و تبریک ماه ربیع‌الاول به همه مسلمانان اظهار داشت: امیدوارم امسال نیز همانند سالیان گذشته جشن‌های هفته وحدت باشکوه خاصی در استان کردستان برگزار شود.

وی با یادآوری اینکه ربیع‌الاول مزین به دو میلاد فرخنده و ماه نزول برکات الهی است، افزود: این ماه نزد مسلمانان جایگاه والایی دارد و به میلاد پربرکت ختم رسل حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) آراسته شده است.

امام جمعه سنندج با تاکید بر اینکه مسلمانان برای برخورداری از رحمت و برکات واسعه الهی، این ماه مبارک را ارج نهند، تصریح کرد: هفته وحدت بهترین فرصت برای همدلی جوامع اسلامی و تقویت انسجام مسلمانان شیعه و سنی است.

وی گفت: حقیقتاً باید همه مسلمانان جهان اسلام با «اتحاد، برادری و یکدلی» در کنار هم باشند چرا که در این صورت بر دشمنان پیروز می‌شوند.

ماموستا خدایی با بیان اینکه تفرقه مسلمانان سبب شادی دشمنان و اتحاد جوامع اسلامی آنان را ناراحت می‌کند، یادآور شد: «وحدت و انسجام» شیعه و سنی سبب برهم زدن نقشه‌های استکبار جهانی و تقویت روحیه ایستادگی در برابر هر دشمنی می‌شود.

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: امیدوارم همه مسلمانان در راستای تبعیت از دستورات خداوند، پیامبرگررامی اسلام(ص) و قرآن گام بردارند و دشمن اسلام و نظام نابود شوند./۱۳۵۰/د۱۰۲/ب۱

جدیدترین عکس های خبری جدیدترین عکس خبری را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.