مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: آن شخصی که شب گذشته در ورزشگاه آزادی باعث به وجود آمدن مشکلات شد، دادستان تهران نبوده است. به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، در جریان شهرآورد پرسپولیس و استقلال سیاوش یزدانی و عارف غلامی دو بازیکن تیم استقلال توسط برخی از افراد مورد ضرب و شتم […]

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: آن شخصی که شب گذشته در ورزشگاه آزادی باعث به وجود آمدن مشکلات شد، دادستان تهران نبوده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، در جریان شهرآورد پرسپولیس و استقلال سیاوش یزدانی و عارف غلامی دو بازیکن تیم استقلال توسط برخی از افراد مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

بعد از این اتفاق یزدانی و غلامی هر دو در گفت‌وگو با رسانه‌های مستقر در ورزشگاه آزادی اعلام کردند که فردی که باعث به وجود آمدن مشکلات شده است، دادستان تهران بوده، اما ظاهراً با پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شد فرد مورد نظر استقلالی‌ها دادستان نبوده است.

سیاوش یزدانی ضمن ابراز تأسف از اتفاق رخ داده در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: شب گذشته به ما گفتند آن فردی که باعث به وجود آمدن  مشکلات شد دادستان بوده اما چون من آن فرد را نمی‌شناختم تصور می‌کردم او دادستان است.

وی افزود: ضمن عذرخواهی بابت این موضوع از دادستان تهران باید بگویم ظاهراً فرد مورد نظر یکی از پرسنل دادگستری بوده که باعث به وجود آمدن این مشکلات شده است. در هر صورت باید این نکته را متذکر می‌شدم که فرد مورد نظری که ما در استادیوم آزادی دیدیم، دادستان تهران نبود.

4416