به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  زیدان پس از بازی گفت: «فکر نمی‌کنم ترکیبی که به زمین فرستادیم اشتباه بوده باشد. من تیمی را به میدان فرستادم که به نظرم می‌توانست خوب کار کند. تیم رقیب خیلی عالی بازی کرد و ما را آزار داد. ما در این باشگاه با هم هستیم؛ چه زمانی […]به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  زیدان پس از بازی گفت: «فکر نمی‌کنم ترکیبی که به زمین فرستادیم اشتباه بوده باشد. من تیمی را به میدان فرستادم که به نظرم می‌توانست خوب کار کند. تیم رقیب خیلی عالی بازی کرد و ما را آزار داد. ما در این باشگاه با هم هستیم؛ چه زمانی که می‌بریم و چه وقتی می‌بازیم.»

رئال در این بازی مقهور حرکات هجومی سوسیه‌داد شد. زیدان گفت: «حس بدی داریم چون باخته‌ایم. نیمه دوم خیلی بهتر از نیمه اول بود و ما تا پایان مبارزه کردیم، حتی وقتی چهار بر یک عقب بودیم. رقیب خیلی عالی کار کرد و با فشاری که می‌آورد دردسرهای زیادی ساخت، اما ما هم اشتباهات دفاعی خود را داشتیم.»

زیدان به عنوان مربی تاکنون فاتح جام حذفی اسپانیا نشده است. او می‌گوید: «فوتبال همین است. این بازی را باختیم. نقطه سر خط. همین و بس. ما حالا باید به فکر لالیگا باشیم.»