به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رضا وطن خواه، پیشکسوت پرسپولیس درباره نتیجه دربی و عمکلرد سرخابی‌ها در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: قبل از هر چیز اجازه دهید ابراز خوشحالی کنم به جهت اینکه بعد از سالها در کنار هر دو تیم مربی ایرانی حضور داشت. امیدوارم روزی به جایی و به درکی […]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رضا وطن خواه، پیشکسوت پرسپولیس درباره نتیجه دربی و عمکلرد سرخابی‌ها در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: قبل از هر چیز اجازه دهید ابراز خوشحالی کنم به جهت اینکه بعد از سالها در کنار هر دو تیم مربی ایرانی حضور داشت. امیدوارم روزی به جایی و به درکی برسیم که بتوانیم هدایت تیم ملیمان را به مربیان ایرانی و کاربلد بسپاریم.

او اضافه کرد: اما در مورد دیدار دربی هم باید بگویم که من سال‌هاست بازی را حتی از تلویزیون هم تماشا نمی‌کنم و فقط ثانیه‌های پایانی برای اطلاع از نتیجه بازی پیگیر بازی می‌شوم. اما اینبار با توجه به حضور مربیان ایرانی و خیلی اتفاقی بازی را تماشا کردم که به نظرم واقعا هر دو تیم خوب بودند. نتیجه هم با توجه به عمکلرد هر دو تیم منصفانه بود. تنها دربی بود که دیگر مانند سابق شاهد درگیری و سایر اتفاقات تلخ فوتبالی نبودیم.

بازیکن سابق پرسپولیس در پایان گفت: در این دیدار از نظر من خط میانی و تهاجمی پرسپولیس خیلی خوب کار کرد. اما دفاع ما اصلا خوب نبود. یادم است خود من در 30 سالگی از پرسپولیس جدا شدم و جا را برای جوانترها باز کردم. این کار یک مسئولیت برای همه بازیکنان است وقتی که می‌بینند کارآیی ندارند و این یک موضوع خیلی طبیعی در ورزش است که با بالا رفتن سن آمادگی بدن کمی افت می‌کند، باید جا را به جوان ترها داد. امیدارم این موضوع را جدی بگیریم و کمی تیم‌مان را جوان تر کنیم که قطعا در این صورت عمکلردمان در همه پست‌ها فوق العاده خواهد بود.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید