به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  کنفدراسیون فوتبال آسیا کمتر از 4 روز مانده به آغاز مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 نام 10 بازیکن را معرفی کرد که می توانند آقای گل این مسابقات شوند. نام شیخ دیاباته، ستاره مالیایی استقلال در میان این نامزدها دیده می شود. سایت AFC […]به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  کنفدراسیون فوتبال آسیا کمتر از 4 روز مانده به آغاز مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 نام 10 بازیکن را معرفی کرد که می توانند آقای گل این مسابقات شوند.

نام شیخ دیاباته، ستاره مالیایی استقلال در میان این نامزدها دیده می شود. سایت AFC درباره این مهاجم گلزن آبی ها، نوشت: دیاباته در مرحله پلی آف موفق شده برای استقلال 3 گل به ثمر برساند. او با این گلزنی ها توانایی بالایش را نشان داده است. البته مهدی قائدی زوج او در خط حمله استقلال استعداد خوبی دارد و در این بازی ها توانایی هایش را نشان داده است.

25

مهاجم بلندقامت مالیایی بیشتر دوران فوتبالی اش را در کشور فرانسه و در تیم بوردو گذرانده است. او سابقه بازی در ترکیه و ایتالیا را نیز دارد. او نمایش خوبی در این فصل به همراه استقلال در لیگ ایران داشته و در میان بهترین گلزنان است. بدون شک حضور او در آسیا برای مدافعان تیم های رقیب خطری جدی خواهد بود.

AFC روزگذشته نام مهدی قائدی دیگر بازیکن استقلال را در لیست بازیکنان جوانی قرار دارد که می توانند در لیگ قهرمانان آسیا بدرخشند.