تیم فوتبال پرسپولیس یک روز پس از دیدار مقابل استقلال در دیداری دوستانه به مصاف تیم جوانان ایران رفت و مقابل این تیم به برتری دست یافت. به گزارش وب‌سایت نود، دیدار دوستانه تیم فوتبال پرسپولیس با تیم فوتبال جوانان کشورمان از ساعت 12 امروز (جمعه) در زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال برگزار شد […]

تیم فوتبال پرسپولیس یک روز پس از دیدار مقابل استقلال در دیداری دوستانه به مصاف تیم جوانان ایران رفت و مقابل این تیم به برتری دست یافت.

به گزارش وب‌سایت نود، دیدار دوستانه تیم فوتبال پرسپولیس با تیم فوتبال جوانان کشورمان از ساعت 12 امروز (جمعه) در زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال برگزار شد که پرسپولیسی‌ها با نتیجه 2 بر یک به برتری رسیدند. مهدی عبدی در دقایق 22 و 70 گل‌های پرسپولیس را به ثمر رساند و آریا برزگر، بازیکن جوان پرسپولیس که در تیم جوانان عضویت دارد، در دقیقه 87 دروازه تیم باشگاهی‌اش را باز کرد.

البته بازیکنان اصلی پرسپولیس که روز گذشته در دیدار مقابل استقلال به میدان رفته بودند، از ساعت 11:30 زیر نظر بدنساز تیم ریکاوری کردند. به همین دلیل پرسپولیسی‌ها در دیدار مقابل تیم جوانان با ترکیب بوژیدار رادوشویچ، شجاع خلیل‌زاده، احسان حسینی، سیامک نعمتی، محمد نادری، سعید حسین‌پور، محسن ربیع‌خواه، بشار رسن، امید عالیشاه، مهدی عبدی و آنتونی استوکس به میدان رفتند.

حسین کلانی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس نیز تماشاگر ویژه این دیدار بود.

4416