سرمربی پارس جنوبی جم گفت: این هفته تمرکز خوبی روی فوتبال نداشتیم و شرایط به هم ریخته‌ای را تجربه کردیم. به گزارش رسانه 7،هومن افاضلی، سرمربی پارس جنوبی جم عصر جمعه پس از تساوی تیمش مقابل سایپا در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: بازی سختی برای هر دو تیم بود. ما در این […]

سرمربی پارس جنوبی جم گفت: این هفته تمرکز خوبی روی فوتبال نداشتیم و شرایط به هم ریخته‌ای را تجربه کردیم.

به گزارش رسانه 7،هومن افاضلی، سرمربی پارس جنوبی جم عصر جمعه پس از تساوی تیمش مقابل سایپا در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: بازی سختی برای هر دو تیم بود. ما در این هفته تمرکز خوبی روی فوتبال نداشتیم و شرایط به هم ریخته‌ای را تجربه کردیم. بازیکنان ذهن‌شان معطوف به فوتبال نبود اما در این دو روز آخر بازیکنان همت کردند و به شرایط خودشان برگشتند. باید از محمد نوری تشکر کنم. بازیکنان باتجربه می‌توانند برای جوانان ما خیلی موثر باشند.

او ادامه داد: ما تغییراتی در تیم داشتیم و نفرات جدیدی در تیم داریم. ما نیاز به زمان داریم اما از روند تیم راضی هستم. این بازی برای ما خارج از خانه بود و به نظر من گرفتن تیم در نیم فصل کار سختی است و من از بازیکنانم در کل راضی هستم.

افاضلی درباره بقای تیمش در لیگ برتر گفت: به نظر من تیم ما گزینه سقوط به لیگ دسته یک نیست. من به اندازه کافی تجربه دارم و به نظر من اگر شرایط بیرون از فوتبال را درست کنیم، می‌توانیم نتایج بهتری را کسب کنیم.

وی درباره حضور دراگان اسکوچیچ در تیم ملی و حضور او در این بازی گفت: من درباره حضور او  در استادیوم به بازیکنان چیزی نگفتم. این که ایشان بازی ما را تماشا کردند چیز عادی است و مربی‌های تیم ملی معمولا بازی‌های لیگ برتر را تماشا می‌کنند. من فکر می‌کنم آقای اسکوچیچ تلاش می‌کند که تیم ملی موفق باشد و امیدوارم بتواند عملکرد خوبی در تیم ملی داشته باشد.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.