ایسنا/بوشهر سرمربی شاهین بوشهر گفت: برد داخل خانه برای باشگاه یک موفقیت بزرگ است و برای من خیلی مهم است که در دو بازی اخیر ما پنج گل زدیم و می توانم بگویم که باید جشن بگیریم و خیلی خوشحال باشیم. میشو کریستیچوویچ در نشست خبری بعد از برد ۲ بر ۱ مقابل نساجی قائم […]

ایسنا/بوشهر سرمربی شاهین بوشهر گفت: برد داخل خانه برای باشگاه یک موفقیت بزرگ است و برای من خیلی مهم است که در دو بازی اخیر ما پنج گل زدیم و می توانم بگویم که باید جشن بگیریم و خیلی خوشحال باشیم.

میشو کریستیچوویچ در نشست خبری بعد از برد ۲ بر ۱ مقابل نساجی قائم شهر اظهار کرد: خیلی خوشحالم و همه ما می دانیم که بچه ها برای هر توپ جنگیدند. یک اتفاق بد افتاد و ما بعد از یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم.

وی اضافه کرد: در مقابل یک تیم قوی چون نساجی کار ساده ای نیست که به بازی برگردیم و آن را ببری. ولی این تلاش بازیکنان و فعل خواستنشان بود که این موفقیت بزرگ حاصل شد.

این سرمربی خاطرنشان کرد: بعد از اولین برد خارج از خانه این اولین برد داخل خانه بود، این برای باشگاه یک موفقیت بزرگ است و برای من خیلی مهم است که در دو بازی اخیر ما پنج گل زدیم و می توانم بگویم که باید جشن بگیریم و خیلی خوشحال باشیم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر عنوان کرد: بازی با ماشین سازی سخت است و باید از فردا تلاشمان را برای پیروزی مضاعف کنیم و کاری که در بازی های گذشته انجام داده ایم را تکرار کنیم.

کریستیچوویچ یادآور شد: خیلی از هواداران شاهین تشکر می کنم، بعد از اینکه اول بازی نساجی به ما گل زد هواداران از ما حمایت کردند و تا آخر بازی که ما موفق شدیم برگردیم و بازی را ببریم.

این خبر تکمیل خواهد شد…

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.