ایسنا/کرمان سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: به جز دقایق اولیه، بازی امروز با گل گهر مسابقه خوب و با کیفیتی بود و گل گهر با بازی مستقیم خط دفاعی تراکتور را تحت فشار قرار داد. ساکت الهامی شامگاه جمعه ۱۸ بهمن‌ماه در نشست خبری پس از تساوی مقابل گل گهر سیرجان افزود: بازی امروز […]

ایسنا/کرمان سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: به جز دقایق اولیه، بازی امروز با گل گهر مسابقه خوب و با کیفیتی بود و گل گهر با بازی مستقیم خط دفاعی تراکتور را تحت فشار قرار داد.

ساکت الهامی شامگاه جمعه ۱۸ بهمن‌ماه در نشست خبری پس از تساوی مقابل گل گهر سیرجان افزود: بازی امروز هر چه به دقایق پایانی خود نزدیک شد، از کیفیت بیشتری برخوردار بود.

وی ادامه داد: در دقایقی که در زمین بازی برتر را داشتیم گل را خوردیم اما با وجود اخراج یکی از بازیکنان، توانستیم نتیجه را به تساوی بکشانیم.

الهامی در پاسخ به سوال خبرنگاران در رابطه با دلیل اخراج مسعود شجاعی گفت: گرچه در صحبت با شجاعی، او از دلیل اخراجش اظهار بی اطلاعی کرد اما نمی تواند دلیل اخراج شجاعی فحاشی و توهین به داور باشد.

وی جایگاه فوتبال استان کرمان را رفیع خواند و افزود: امیدوارم گل گهر به عنوان نماینده استان کرمان در لیگ برتر باقی بماند چرا که فوتبال استان و سیرجان آنهم با داشتن امکانات ورزشی و نیز رسانه هایی فعال، رفیع تر از آن است که از لیگ برتر سقوط کند.

به گزارش رسانه 7،مسابقه امروز دو تیم گل گهر سیرجان و تراکتور تبریز از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور، با نتیجه تساوری یک بر یک در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان به پایان رسید.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.