ایسنا/کرمان سرمربی تیم گل گهر سیرجان گفت: وقتی تیم‌مان اینقدر خوب بازی می‌کند اما نمی تواند گل زده را حفظ کند، افسوس می خورم. مجید جلالی شامگاه جمعه در نشست خبری پس از تساوی مقابل تراکتور تبریز افزود: به خاطر یک غفلت، بازی برده گل گهر به تساوی کشانده شد اما گل گهر تیم شایسته […]

ایسنا/کرمان سرمربی تیم گل گهر سیرجان گفت: وقتی تیم‌مان اینقدر خوب بازی می‌کند اما نمی تواند گل زده را حفظ کند، افسوس می خورم.

مجید جلالی شامگاه جمعه در نشست خبری پس از تساوی مقابل تراکتور تبریز افزود: به خاطر یک غفلت، بازی برده گل گهر به تساوی کشانده شد اما گل گهر تیم شایسته ای است و توانسته سیر پیشرفت را به خوبی طی کند. امیدوارم در ادامه این مسیر بتوانیم در بازی های آتی گل های‌مان را به خوبی حفظ کنیم.

وی ادامه داد: زمانی که گل را زدیم ما هر سه تعویض را انجام داده بودیم و امکان تعویص نداشتیم اما از کنار زمین سفارش ها و توصیه های خودم را داشتم.

جلالی اظهار کرد: کاری را که در ترکیب تیم انجام می دهیم، مسلما بر اساس احساس نیست. بازی های حریف را قبلش می بینیم، تجزیه و تحلیل کرده و بر اساس آن استراتژی بازی را می چینیم. هر بازیکن بر اساس یکسری محاسبات در پست خودش قرار می گیرد.

وی ادامه داد: از هواداران گل گهر تشکر می کنم که در این بازی هواداری خوبی داشتند و با حضور و تشویق خود موجب دلگرمی ما و بازیکنان شدند. ما هم توان و تجربیات و تمامی وجودمان را برای بازی های خوب در مسابقات آتی را خواهیم داشت.

مسابقه امروز دو تیم گل گهر سیرجان و تراکتور تبریز از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور، با نتیجه تساوی یک بر یک در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان به پایان رسید.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.