سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: کیفیت زمین، اجازه ارائه‌ی فوتبال باکیفیت را نداد. به گزارش ایلنا، ساکت الهامی در نشست خبری بعد از بازی با گل گهر سیرجان، اظهار کرد: بازی خیلی خوب و باکیفیتی بود، در ۱۰ دقیقه ابتدایی، دو تیم فوتبال خوبی ارائه ندادند، ولی رفته رفته به بازی مسلط شده و موقعیت […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: کیفیت زمین، اجازه ارائه‌ی فوتبال باکیفیت را نداد.

به گزارش ایلنا، ساکت الهامی در نشست خبری بعد از بازی با گل گهر سیرجان، اظهار کرد: بازی خیلی خوب و باکیفیتی بود، در ۱۰ دقیقه ابتدایی، دو تیم فوتبال خوبی ارائه ندادند، ولی رفته رفته به بازی مسلط شده و موقعیت ایجاد کردیم.


وی ادامه داد: شهری مثل سیرجان با این امکانات، حیف است که زمین چمن خوب نداشته باشد. گل گهر هم با بازی خوب، ما را تحت فشار قرار داد.


وی با بیان اینکه در دقایقی که تیم برتر بودیم، گل دریافت کردیم، اظهار کرد: ما پس از اخراج بازیکنمان، بازهم توانستیم به بازی برگردیم که اتفاق خوبی است و در مجموع، یک امتیاز راضی کننده نیست، ولی نتیجه بدی هم نبود.


الهامی در خصوص صحنه‌ی اخراج شجاعی، گفت: مسعود شجاعی هیچ‌گونه فحاشی و توهین به داور نکرد و دلیل اخراج او را باید از داور پرسید. بنده از گروه داوری تشکر می‌کنم، ولی نمی‌دانم که چرا شجاعی را اخراج کرد.


سرمربی تراکتور خاطرنشان کرد: امیدوارم شما خبرنگاران سوالات بهتری بپرسید؛ چرا که جایگاه فوتبال سیرجان خیلی بالاتر از این سوالات است، همچنین امیدوارم مس نیز به لیگ صعود کند و گل گهر نیز بتواند در لیگ بماند.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید