به گزارش رسانه ۷، محمد تقوی، کارشناس فوتبال کشورمان به انتخاب اسکوچیچ برای یکانداری تیم ملی فوتبال کشورمان واکنش نشان داد. او با انتشار پستی در اینستاگرام خود نوشت: هیاهوی دربی یکی از دلایلی بود که فدراسیون فوتبال ایران که در حال حاضر بدون رئیس است سعی داشت حاشیه‌های انتخاب سرمربی تیم ملی کم‌رنگ‌تر شود و به […]

به گزارش رسانه ۷، محمد تقوی، کارشناس فوتبال کشورمان به انتخاب اسکوچیچ برای یکانداری تیم ملی فوتبال کشورمان واکنش نشان داد. او با انتشار پستی در اینستاگرام خود نوشت: هیاهوی دربی یکی از دلایلی بود که فدراسیون فوتبال ایران که در حال حاضر بدون رئیس است سعی داشت حاشیه‌های انتخاب سرمربی تیم ملی کم‌رنگ‌تر شود و به همین دلیل صبح روز مسابقه داربی تهران اسکوچیچ را بعنوان سرمربی معرفی کرد.. این موضوع که دراگان اسکوچیچ ارتباط نزدیکی با دلالان فوتبال ایران دارد و در یک سال گذشته به هر دری می‌زد تا در لیگ ایران (در هر رده‌ای) صاحب تیم شود بر هیچکس پوشیده نیست.

نفوذ دلالیست در بدنه فدراسیون فوتبال واقعا غیر قابل قبول است. به رغم توانایی‌های فنی اسکوچیچ به هیچ عنوان او صلاحیت سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال ایران را ندارد. با انتخاب ایشان بعنوان سرمربی تیم ملی نه تنها برچسب مربی بین‌المللی بر او خواهد خورد بلکه دلالان هم پول بیشتری از کنار او خواهند ساخت. مافیای دلالی در فوتبال به بدنه اصلی فدراسیون فوتبال نیز رخنه کرده است. در فوتبال مهمترین موضوع صداقت مربی بعنوان رهبر تیم است. زمانیکه این مربی تعهد خود را در باشگاه صنعت نفت نادیده گرفته و به دروغ و با عنوان کردن مشکلات خانوادگی سعی داشت از این تیم جدا شود نشان می‌دهد شخصیت لازم برای رهبری تیم ملی فوتبال ایران را ندارد.

اسکوچیچ رابطه نزدیکی با دلالان فوتبال دارد

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.