به گزارش رسانه ۷، هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، عصر امروز (جمعه) با برگزاری پنج بازی به پایان رسید. براساس این گزارش، ماشین‌سازی با تساوی مقابل پیکان، در رده نهم جدول باقی ماند و پیکان هم با 14 امتیاز، همچنان در جایگاه چهاردهم جدول ایستاد، البته با کمترین فاصله نسبت به دو تیم قعرنشین. […]

به گزارش رسانه ۷، هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، عصر امروز (جمعه) با برگزاری پنج بازی به پایان رسید.

براساس این گزارش، ماشین‌سازی با تساوی مقابل پیکان، در رده نهم جدول باقی ماند و پیکان هم با 14 امتیاز، همچنان در جایگاه چهاردهم جدول ایستاد، البته با کمترین فاصله نسبت به دو تیم قعرنشین. سایپا امروز با تساوی مقابل پارس جنوبی، یک رده در جدول سقوط کرد و به رتبه یازدهم رسید. شاهین شهرداری بوشهر هم با برتری مقابل نساجی 13 امتیازی شد و از قعر جدول نجات یافت، اما با تساوی گل‌گهر سیرجان مقابل تراکتور و با توجه به تفاضل گل بهتر شاگردان مجید جلالی، شاهین به انتهای جدول بازگشت.

امروز همچنین ذوب‌آهن اصفهان با شکست صنعت نفت آبادان، 21 امتیازی شد و به رتبه دهم جدول صعود کرد. تراکتور هم با وجود توقف در سیرجان، با 34 امتیاز به جایگاه سوم جدول برگشت و جای استقلال را در این رده گرفت.

نتایج دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

فولاد خوزستان 2 – شهر خودرو صفر
پرسپولیس 2 – استقلال 2
نفت مسجدسلیمان صفر – سپاهان اصفهان صفر
ماشین‌سازی تبریز 2 – پیکان 2
سایپا یک – پارس جنوبی جم یک
شاهین شهرداری بوشهر 2 – نساجی مازندران یک
ذوب‌آهن اصفهان یک – صنعت نفت آبادان صفر
گل‌گهر سیرجان یک – تراکتور تبریز یک

عکس| بازگشت تراکتور به جایگاه اسقلال و تدام قعرنشینی شاهین در جدول لیگ برتر فوتبال

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.