بازیکن کهنه کار تیم فوتبال ذوب آهن می گوید امیدوار است با این دو پیروزی خانگی، سبزهای اصفهانی به جایگاهی که در جدول شایسته آنها است، دست پیدا کنند. به گزارش ایلنا، قاسم حدادی فر هافبک تیم فوتبال ذوب آهن پس از پیروزی یک بر صفر برابر نفت آبادان در میکسدزون خبری بیان کرد: پیروزی […]

بازیکن کهنه کار تیم فوتبال ذوب آهن می گوید امیدوار است با این دو پیروزی خانگی، سبزهای اصفهانی به جایگاهی که در جدول شایسته آنها است، دست پیدا کنند.

به گزارش ایلنا، قاسم حدادی فر هافبک تیم فوتبال ذوب آهن پس از پیروزی یک بر صفر برابر نفت آبادان در میکسدزون خبری بیان کرد: پیروزی خوبی بود و امیدوارم در هفته های بعدی خوب کار کنیم و خودمان را به بالای جدول برسانیم.


از حدادی فر در رابطه با کارت زردی که دریافت کرد پرسیده شد که او توضیح داد: من دقیقا وسط زمین بودم. از داور خواهش کردم که خودم بازوبند را به دست احسان ببندم و سریع بیرون می روم ولی به من کارت داد.


سوال بعدی از کاپیتان ذوب آهن در مورد دو پیروزی متوالی خانگی پرسیدند که او عنوان کرد: اول یک تشکر ویژه دارم از کادر قبلی که خیلی زحمت کشیدند. حدود یک سال رویایی را داشتیم. تیم همدلی بودیم ولی در نتیجه گیری ضعیف بودیم. این مربی از موقعی که آمده روی نظم تیمی ما کار کرده است. خیلی زحمت می کشد. امیدوارم مثمرثمر باشیم برای باشگاه. جای ما اینجای جدول نیست. امیدوارم با حمایت تماشاگردان بالای جدول قرار بگیریم.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید