دیدار تیم های گل گهر سیرجان و تراکتور تبریز در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. به گزارش وبسایت نود، تیم های گل گهر سیرجان و تراکتور تبریز در سری رقابت های هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت 15:45 امروز در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان […]

دیدار تیم های گل گهر سیرجان و تراکتور تبریز در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش وبسایت نود، تیم های گل گهر سیرجان و تراکتور تبریز در سری رقابت های هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت 15:45 امروز در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان به مصاف یکدیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. 

گل های این دیدار توسط گاودین منشا (دقیقه 77) برای گل گهر سیرجان و اکبر ایمانی (دقیقه 88) برای تراکتور به ثمر رسید. 

داور: سید مهدی سیدعلی – کمک‌ها: حسن ظهیری و رامین بابایی – داور چهارم: حسین سلیمانی – کمک داوران پشت دروازه: محمدرضا تارخ و ایمان کهیش

داور این دیدار به رضا محمودآبادی( دقیقه 76) از گل‌گهر سیرجان و جفرسون یوری(دقیقه 80) از تراکتور کارت زرد نشان داده و مسعود شجاعی( دقیقه82) از تراکتور با کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد. 

ترکیب دو تیم:

گل گهر سیرجان

عبدالله حسینی، رضا علیاری ( از دقیقه 76- امین پورعلی)، یوسف وکیا، مهرداد عبدی، رضا محمود آبادی، احمد رضا زنده روح، بهنام برزای ( از دقیقه 51- گادوین منشا)، یونس شاکری، سجاد آشوری ( از دقیقه 66- میلاد کمندانی)، میلاد فراهانی و سید احمد موسوی

سرمربی: مجید جلالی

تراکتور تبریز

رشید مظاهری، محمدرضا خان‌زاده، جفرسون یوری، میلاد شیخ فخرالدینی، مهدی تیکدری ( از دقیقه 85- رضا شکاری)، اکبر ایمانی، رضا اسدی، مسعود شجاعی، اشکان دژآگه ( از دقیقه 2+90- سعید مهری)، احسان حاجی‌صفی و ساسان انصاری ( از دقیقه 73- اوکاچا حمزوویی)

سرمربی: ساکت الهامی

دقایق حساس:

دقیقه 10: یونس شاکری با ضربه سر سید عبدالله حسینی صاحب توپ شد که شوت این بازیکن در موقعیت آفساید توسط دروازه بان تراکتور دفع شد.

دقیقه 15: ساسان انصاری با شوت قصد گلزنی داشت ولی دقت لازم را نداشته و توپ در اختیار میلاد فراهانی قرار گرفت. 

دقیقه 20: اشکان دژاگه از طریق کرنر توپ را به داخل محوطه جریمه گل گهر سیرجان ارسال کرد که با ضربه سر محمدرضا خانزاده با فاصله راهی بیرون شد. 

دقیقه 42: توپ توسط اشکان دژاگه با ضربه ایستگاهی سمت چپ زمین مسابقه در داخل محوطه جریمه با شوت پرقدرت احسان حاج صفی در دو مرحله همراه شده و با تیرک دروازه برخورد کرد. 

دقیقه 62: ارسال سریع اشکان دژاگه از سمت چپ زمین مسابقه با فاصله کمی از کنار دروازه تیم میزبان عبور کرد.

دقیقه 66: ارسال احسان حاج صفی از طریق کرنر با ضربه سر جفرسون یوری همراه شده و توپ در اختیار دروازه بان تیم گل گهر سیرجان قرار گرفت. 

دقیقه 77 (گل تیم گل گهر سیرجان): امین پورعلی با پاس در عمق گاودین منشا را در داخل محوطه جریمه تراکتور صاحب توپ کرد که حرکت در عرض و شوت پای راست این بازیکن تبدیل به گل شد. 

دقیقه 88 (گل تیم تراکتور): احسان حاج صفی با پاس اکبر ایمانی را صاحب توپ کرد که با شوت پرقدرت فاصله دور 25 متری این بازیکن همراه شد تا تبدیل به گل تساوی شود.

دقیقه 89: احمد موسوی با پاس زیبایی میلاد کمندانی را صاحب توپ کرد که شوت این بازیکن توسط رشید مظاهری با واکنش زیبایی راهی کرنر شد.

دقیقه 90: مهاجمان تیم گل گهر سیرجان در استفاده از ارسال کرنر احمد رضا زنده روح ناموفق بوده و توپ راهی بیرون شد. 

دقیقه 3+90: ارسال احمد موسوی از سمت راست مسابقه با دفع محمدرضا خانزاده همراه شده و مهاجمان تیم میزبان اجازه استفاده از این فرصت را پیدا نکردند. 

گفتنی است، تیم های گل گهر سیرجان و تراکتور با این نتیجه به ترتیب در جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر 13 و 34 امتیازی شدند. 

20441