دیدارهای هفته نوزدهم در شرایطی به پایان رسید که ترتیب ۶ تیم بالای جدول تغییری نکرد. به گزارش وب سایت نود، هفته نوزدهم لیگ نوزدهم را باید هفته تساوی‌ها نامید. این هفته، ۵ دیدار با نتیجه مساوی به پایان رسید و هیچ تیمی از جمع ۷ تیم بالای جدول به پیروزی نرسید. در مهم‌ترین بازی […]

دیدارهای هفته نوزدهم در شرایطی به پایان رسید که ترتیب ۶ تیم بالای جدول تغییری نکرد.

به گزارش وب سایت نود، هفته نوزدهم لیگ نوزدهم را باید هفته تساوی‌ها نامید. این هفته، ۵ دیدار با نتیجه مساوی به پایان رسید و هیچ تیمی از جمع ۷ تیم بالای جدول به پیروزی نرسید. در مهم‌ترین بازی این هفته در دربی پایتخت پرسپولیس مقابل استقلال به تساوی ۲-۲ دست یافت. تقسیم امتیاز بین دو مدعی قهرمانی، این فرصت را برای سایر مدعیان ایجاد کرد که فاصله خود را با صدر جدول کمتر کنند ولی سپاهان و تراکتور نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند و با تساوی مقابل حریفان خود فاصله ۵ امتیازی پرسپولیس با رقبا حفظ شد. صنعت نفت و شهرخودرو از دیگر تیمهای بالای جدول مقابل ذوب آهن و فولاد شکست خوردند با این اوصاف علی‌رغم که پرسپولیس اختلاف خوبی با سایر تیمها دارد ولی رقابت در بالای جدول بسیار گرم است.
در هفته‌های اخیر کورس تیم پایین جدولی نیز هیجان‌انگیز شده است. شاهین بوشهر و گل گهر سیرجان فصل را بسیار بد آغاز کردند و پیش‌بینی می‌شد با ادامه این روند تکلیف دو تیم سقوط‌کننده بسیار زود مشخص شود ولی گل گهر و شاهین بوشهر پس از تغییر کادر فنی به تدریج شرایطشان بهبود یافت. شاهین بوشهر برای دومین هفته پیاپی به پیروزی رسید. گل‌گهر هم برای ششمین بازی متوالی در خانه شکست نخورد. اوج‌گیری این دو تیم با نتیجه نگرفتن پارس جنوبی و پیکان توام شده است. پارس جنوبی در ۱۵ بازی قبلی تنها یک برد داشته  است و پیکان هرچند در این هفته بازگشت به یادماندنی داشت و در دقایق پایانی شکست ۲ بر صفر را تساوی ۲-۲ عوض کرد ولی در ۹ هفته اخیر فقط ۲ امتیاز بدست آورده است تا فاصله تیم سیزدهم با شانزدهم تنها ۳ امتیاز باشد.