به گزارش رسانه ۷، باشگاه بارسلونا در بحرانی خودساخته فرو رفته است و این موضوع در چند روز گذشته حواشی فراوانی را پیرامون این باشگاه و لیونل مسی ایجاد کرده است. اظهارات اریک آبیدال و پس از آن واکنش لیونل مسی به این موضوع باعث شده است تا رسانه‌ها بیش از پیش به مسائل حاشیه‌ای در اطراف […]

پپ: آرزوی من بازنشستگی مسی در بارسلونا است

به گزارش رسانه ۷، باشگاه بارسلونا در بحرانی خودساخته فرو رفته است و این موضوع در چند روز گذشته حواشی فراوانی را پیرامون این باشگاه و لیونل مسی ایجاد کرده است.

اظهارات اریک آبیدال و پس از آن واکنش لیونل مسی به این موضوع باعث شده است تا رسانه‌ها بیش از پیش به مسائل حاشیه‌ای در اطراف این باشگاه بپردازند. در همین باره شایعاتی درباره خروج لیونل مسی از این باشگاه هم شنیده شده که یکی از این شایعات حضور مسی در باشگاه منچستر سیتی است.

این شایعه باعث شد که پپ گواریولا که در تیم بارسلونا با مسی کار کرده است، هم نسبت به آن واکنش نشان دهد. گواردیولا در این باره اظهار داشت: مسی بازیکن بارسلونا است و در آن جا می‌ماند. این آرزوی من است. به نظر من او کار خود را در باشگاه بارسلونا ادامه خواهد داد و در آنجا بازنشسته می‌شود. این آرزوی من است.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.