پیکان در لحظات پایانی موفق شد شکست برابر ماشین را جبران کند و با تساوی از زمین خارج شود. به گزارش ایلنا، شیخ سلیمانی درباره نتیجه کسب شده در این بازی می‌گوید: خدا را شکر در دقایق پایانی توانستیم گل بزنیم و روند بازی را تغییر دهیم. امیدوارم در ادامه بازی‌ها هم بهتر عمل کنیم […]

پیکان در لحظات پایانی موفق شد شکست برابر ماشین را جبران کند و با تساوی از زمین خارج شود.

به گزارش ایلنا، شیخ سلیمانی درباره نتیجه کسب شده در این بازی می‌گوید: خدا را شکر در دقایق پایانی توانستیم گل بزنیم و روند بازی را تغییر دهیم. امیدوارم در ادامه بازی‌ها هم بهتر عمل کنیم و به امتیازات دست پیدا کنیم و تیم را بالا بیاوریم.


مدافع پیکان درباره امیدواری‌اش برای تغییر نتیجه می‌گوید: خب وقتی دو گل خوردیم امیدوار بودیم که گل بزنیم و خوشبختانه تلاش بازیکنان نتیجه داد و در لحظات پایانی به گل تساوی رسیدیم.


وی درباره اعتراض حریف به گل‌های پیکان نیز گفت: داور بیشتر از این که به نفع ما بگیرد به ضرر ما سوت زد. روی هر دو صحنه گل درست بود و مشکلی از این بابت وجود نداشت.


سلیمانی درباره تغییرات کادرفنی نیز گفت: خب آقای فرکی خیلی زحمت کشیدند ولی نشد. ما بازیکنان قدردان ایشان هستیم و اکنون با حضور آقای ویسی امیدواریم به نتایج خوبی برسیم و حضورشان با خیر همراه باشد.


مدافع گلزن پیکان درباره گلی که در این بازی به ثمر رساند گفت: خب ما ما تلاش می کردیم به گل برسیم و بازی تهاجمی را در دستور کار داشتیم و خوشحالم که حضورم در منطقه جریمه حریف با گل همراه بود.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید