به گزارش رسانه ۷، محمد نوری فر مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال با حضور روی خط برنامه وقت اضافه رادیو ایران درباره آخرین شرایط این باشگاه و حواشی دربی صحبت کرد. نوری فر درباره درگیری پلیس با یزدانی و غلامی گفت: این اتفاق زمانی افتاد که من آنجا نبودم. اما روایتی که عارف و سیاوش داشتند بسیار ناراحت […]

توضیح مدیر رسانه‌ای استقلال درباره ضرب‌وشتم دو بازیکن استقلال

به گزارش رسانه ۷، محمد نوری فر مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال با حضور روی خط برنامه وقت اضافه رادیو ایران درباره آخرین شرایط این باشگاه و حواشی دربی صحبت کرد.

نوری فر درباره درگیری پلیس با یزدانی و غلامی گفت: این اتفاق زمانی افتاد که من آنجا نبودم. اما روایتی که عارف و سیاوش داشتند بسیار ناراحت کننده بود. بین دو نیمه هم وقتی خواستیم وارد زمین شویم این اتفاق رخ داده بود و بچه‌ها و کادر فنی با روحیه نه چندان خوب برای نیمه دوم وارد زمین شدند. گویا در ابتدا نشناختند و بعد از شناختن کنترلی روی اوضاع انجام نشده است. با دو بازیکنی که در خانه خود بازی تیمشان را می‌دیدند برخورد خوبی صورت نگرفت. این دو بازیکن در لیست ۱۸ نفره نبودند و بین دو نیمه می‌خواستند در رختکن بازی باشند که زمان پایین آمدن این ماجرا‌ها پیش آمد.

وی ادامه داد: این نوع برخورد با بازیکنان استقلال، توهین به هواداران این تیم است و طبق صحبت‌های آقای خلیل زاده و مسئولان محترم این ماجرا در حال پیگیری است. من شنیدم که گویا یکی از عکاسان عزیز تصویری را از این درگیری گرفته اند، اما منتشر نکردند. برخی شنیده‌ها حاکی از این بوده که بعضی از مسئولان و عاملان این اتفاق تعلق خاطری به رنگ قرمز داشتند، اما این‌ها شنیده هاست و خیلی مستند نیست.

نوری فر درباره واکنش غلامپور گفت: بلافاصله پس از پایان بازی دانشگر و چشمی اعتراضی فنی به خودشان داشتند که چرا نتیجه برده را مساوی کردند. آقا بهزاد هم دقیقا همین شرایط را داشت من نزدیک به صحنه بودم و هیچ اتفاقی جز این رخ نداد. بر اساس تصویری که مخاطب می‌بیند این قضاوت طبیعی است، اما من شاهد بودم که برخوردی بین کادر و بازیکنان صورت نگرفت.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.