مدافع تیم فوتبال ماشین سازی می گوید که فازغ از اشتباهات داوری تیمش می توانست برنده بازی باشد. به گزارش ایلنا، فردین عابدینی مدافع تیم فوتبال ماشین سازی که در تساوی 2 بر 2 مقابل پیکان زننده گل اول تیمش بود، در این مورد در میکسدزون خبری گفت: بچه ها همه زحمت کشیدند و من […]

مدافع تیم فوتبال ماشین سازی می گوید که فازغ از اشتباهات داوری تیمش می توانست برنده بازی باشد.

به گزارش ایلنا، فردین عابدینی مدافع تیم فوتبال ماشین سازی که در تساوی 2 بر 2 مقابل پیکان زننده گل اول تیمش بود، در این مورد در میکسدزون خبری گفت: بچه ها همه زحمت کشیدند و من توانستم ضربه آخر را بزنم و خدا را شکر می کنم.


عابدینی در مورد از دست رفتن پیروزی با تساوی در دقایق پایانی بازی گفت: همه از این نتیجه خیلی ناراحتیم، چون فوتبال خوبی بازی کرده بودیم ولی چند دقیقه آخر تمرکز نداشتیم. می توانستیم با برد بیرون بیاییم ولی این برای همه ما تجربه می شود که تا سوت پایان حواسمان را جمع کنیم.


مدافع ماشین سازی در رابطه با اشتباهات داوری توضیح داد: من اصلا حرفی در این مورد ندارم، چون خودمان می توانستیم با پیروزی از زمین خارج شویم. داور اما چند اشتباه داشت. پنالتی را من ندیدم ولی حتما کادر فنی دیده که گفته پنالتی است.


عابدینی در مورد ادامه فصل نیز خاطرنشان کرد: تیم ما همه بازیکنان جوان هستند و فکر می کنم این بازی می تواند تجربه خوبی برای ما در ادامه مسیر باشد.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید