به گزارش رسانه ۷،  تیم فوتبال رم با شکست ۳ بر ۲ خانگی مقابل بولونیا در اولین بازی هفته بیست‌وسوم رقابت‌های فوتبال سری آ باشگاه‌های ایتالیا به روند منفی خود ادامه داد. در این بازی ورزشگاه «المپیکو»، پس از اینکه اورسولینی در دقیقه ۱۶ بولونیا را پیش انداخت، دنسویل به اشتباه در دقیقه ۲۲ برای رم […]

گرگ‌کشی قرمز و آبی‌ها در پایتخت

به گزارش رسانه ۷،  تیم فوتبال رم با شکست ۳ بر ۲ خانگی مقابل بولونیا در اولین بازی هفته بیست‌وسوم رقابت‌های فوتبال سری آ باشگاه‌های ایتالیا به روند منفی خود ادامه داد.

در این بازی ورزشگاه «المپیکو»، پس از اینکه اورسولینی در دقیقه ۱۶ بولونیا را پیش انداخت، دنسویل به اشتباه در دقیقه ۲۲ برای رم گل زد و رقابت را به تساوی کشاند. گل باروو در دقیقه ۲۶، بولونیا را با برتری ۲ بر یک به رختکن فرستاد. این بازیکن در دقیقه ۵۱ برای سومین بار میهمان را به گل رساند.

گرگ‌کشی قرمز و آبی‌ها در پایتخت

البته میختاریان با گلزنی در دقیقه ۷۲ رم را به بازگشت امیدوار کرد، اما اخراج کریستانته در دقیقه ۸۰، میزبان را ۱۰ نفره و ناامید کرد و در نهایت رم ۳۹ امتیازی با تداوم روند منفی اخیرش در رده پنجم جدول سری آ ماند. بولونیا ۳۳ امتیازی هم به رده ششم جدول صعود کرد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.