به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس شب گذشته مهمان برنامه دورهمی بود و درخصوص مسائل مختلفی صحبت کرد. بیرانوند درباره حضورش در پرسپولیس و مخالفت علیرضا منصوریان با این موضوع گفت: من در تیم نفت روزهای خوبی را پشت‌سر گذاشتم و به تیم ملی دعوت شدم. از آنجا که هر […]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس شب گذشته مهمان برنامه دورهمی بود و درخصوص مسائل مختلفی صحبت کرد.

بیرانوند درباره حضورش در پرسپولیس و مخالفت علیرضا منصوریان با این موضوع گفت: من در تیم نفت روزهای خوبی را پشت‌سر گذاشتم و به تیم ملی دعوت شدم. از آنجا که هر بازیکنی دوست دارد در یکی از دو تیم پرسپولیس یا استقلال بازی کند با توجه به علاقه‌ای که به پرسپولیس داشتم تصمیم گرفتم به این تیم بروم ولی منصوریان با این اقدام من مخالفت کرد.

وی در ادامه افزود: به همین خاطر بین من و منصوریان جروبحثی پیش آمد و برای چند بازی نیمکت‌نشین شدم و درست زمانی که با پرسپولیس بازی داشتیم منصوریان به من بازی داد و توانستم بهترین عملکردم را نشان دهم و یک پنالتی هم از مهدی طارمی گرفتم. منصوریان در آن زمان اصرار داشت که من را با خود به استقلال ببرد ولی درنهایت من به پرسپولیس رفتم.

unnamed

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید