به گزارش رسانه ۷، سایت باشگاه آمیان در گزارشی تحت عنوان «پردرآمدترین بازیکن تیم چه کسی است؟» اقدام به تشریح وضعیت مالی این باشگاه کرد. این سایت در این بین به افزایش دستمزد سامان قدوس اشاره کرد و نوشت دستمزد ماهانه این بازیکن از ۴۰ هزار یورو به ۷۵ هزار یورو افزایش یافته است. این سایت […]

به گزارش رسانه ۷، سایت باشگاه آمیان در گزارشی تحت عنوان «پردرآمدترین بازیکن تیم چه کسی است؟» اقدام به تشریح وضعیت مالی این باشگاه کرد. این سایت در این بین به افزایش دستمزد سامان قدوس اشاره کرد و نوشت دستمزد ماهانه این بازیکن از ۴۰ هزار یورو به ۷۵ هزار یورو افزایش یافته است.

این سایت نوشت: مانند هر سال به بررسی دستمزد بازیکنان ۲۰ تیم حاضر در لیگ یک پرداخته‌ایم که به نظر می‌رسد باشگاه رده نوزدهمی آمیان در جدول پرداخت دستمزد‌ها در رتبه شانزدهم ایستاده است.

آمیان که سومین فصل حضور در لیگ ۱ را تجربه می‌کند. شاهد افزایش چشمگیر پرداختی‌های خود است. دلیل اصلی این امر افزایش دستمزد بازیکنان خاصی است. دستمزد موسی کوناته (از ۶۰ هزار به ۱۰۰ هزار یورو)، سامان قدوس (از ۴۰ هزار به ۷۵ هزار یورو) و به خصوص سرو گراسی (از ۳۰ هزار به ۱۰۰ هزار یورو) افزایش یافته است.

البته سایت باشگاه آمیان معتقد است اعداد و ارقام اعلام شده از سوی «تیم» درباره دیگر بازیکنان این تیم کمتر از دستمزد واقعی آن‌ها است. مثلا دستمزد لوکا السنر سرمربی باشگاه ماهانه ۳۰ هزار یورو اعلام شده در حالی که دستمزد این مربی فرانسوی -اسلوانیایی ۲ برابر این مبلغ است.

دستمزد گائل کاکوتا بازیکن سابق چلسی ۶۰ هزار یورو تخمین زده شده، اما در واقع دستمزد این بازیکن با احتساب پاداش به ۱۰۰ هزار یورو می‌رسد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.