به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در پی انتصاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک و بازیکن سابق تیم ملی ایران طی گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص این انتصاب، اظهار داشت: در این برهه زمانی، نباید برای انتخاب سرمربی تیم ملی اختلاف نظر داشته باشیم، زمان […]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در پی انتصاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک و بازیکن سابق تیم ملی ایران طی گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص این انتصاب، اظهار داشت: در این برهه زمانی، نباید برای انتخاب سرمربی تیم ملی اختلاف نظر داشته باشیم، زمان کمی تا شروع دوباره بازی‌های مقدماتی جام جهانی باقی مانده است، الان ایران فرصت کمی دارد و از طرفی بازی‌های پیشرو بسیار حساس هستند. در حال حاضر جامعه فوتبال ایران باید از انتخاب فدراسیون به عنوان سرمربی تیم ملی که دراگان اسکوچیچ است، حمایت کنیم.

وی افزود: اسکوچیچ مربی باعلم و دانشی است، اکثر تیم‌هایی را که هدایت آن‌ها را برعهده داشته، موفقیت نسبتا خوبی را به دست آوردند. اسکوچیچ در نیم فصل اول سرمربیگری تیم صنعت‌نفت آبادان را برعهده داشت که یکی از تیم‌های مدعی قهرمانی لیگ بود و نتایج بسیار خوبی با این تیم به دست آورد.

 بازیکن اسبق تیم ملی در پایان گفت: در حال حاضر بهترین کار این است که به او زمان دهیم تا تیم ملی بتواند این وضعیت را بگذراند. ما هم در این فرصت فقط باید از تیم ملی کشورمان حمایت کنیم.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید