یک روزنامه عربستانی ادعا کرد سرمربی رومانیایی الهلال ریاض سه بازیکن خارجی تیمش را برای دیدار آسیایی با شهر خودرو به امارات نمی‌برد. به گزارش وبسایت نود و به نقل از روزنامه الریاضیه عربستان، رازفان لوشیکو، سرمربی تیم الهلال تصمیم گرفت تا از عمر خربین (سوریه)، گوستافو کویلار (کلمبیا) و کارلوس ادواردو (برزیل) در نخستین […]

یک روزنامه عربستانی ادعا کرد سرمربی رومانیایی الهلال ریاض سه بازیکن خارجی تیمش را برای دیدار آسیایی با شهر خودرو به امارات نمی‌برد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از روزنامه الریاضیه عربستان، رازفان لوشیکو، سرمربی تیم الهلال تصمیم گرفت تا از عمر خربین (سوریه)، گوستافو کویلار (کلمبیا) و کارلوس ادواردو (برزیل) در نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برابر حریف ایرانی استفاده نکند. بدین ترتیب آنها همراه الهلال به امارات نمی‌روند و در ریاض به تمرین‌های آماده‌سازی ادامه خواهند داد تا در بازی بعدی این تیم در لیگ عربستان برابر تیم الفیحاء حضور یابند.

الهلال و شهر خودرو ساعت 18:10 روز دوشنبه هفته جاری در چارچوب نخستین هفته گروه B لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت. در دیگر بازی این گروه پاختاکور ازبکستان میزبان الشباب امارات است.

1870