اقتصاد ایران: دعوت مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان جهت حضور در راهپیمایی۲۲بهمن به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران از خرم آباد، نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان طی بیانیه ای مشترک به شرح ذیل عموم مردم لرستان را جهت حضور در راهپیمایی۲۲بهمن دعوت کردند. یوم‌الله ۲۲ بهمن همه‌ساله یادآور خروش مردم ایران به رهبری […]

اقتصاد ایران: دعوت مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان جهت حضور در راهپیمایی۲۲بهمن

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران از خرم آباد، نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان طی بیانیه ای مشترک به شرح ذیل عموم مردم لرستان را جهت حضور در راهپیمایی۲۲بهمن دعوت کردند.

یوم‌الله ۲۲ بهمن همه‌ساله یادآور خروش مردم ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) علیه نظام ستم‌شاهی از یک‌سو و نظام سلطه جهانی از سوی دیگر است و به‌عنوان آیینه‌ای تمام‌نما از همدلی و هم‌صدایی آحاد ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی در منظر قضاوت سایر ملت‌های آزادی‌خواه و عزتمند در مقابله با سیاست‌های نظام استکبار جهانی قرار دارد.
اکنون که دشمنی بدخواهان میهن اسلامی آشکارتر شده و سیاست‌های جاهلانه آمریکا در منطقه از جمله حمایت از رژیم‌های دیکتاتور منطقه و تروریسم دولتی با شکست کامل مواجه شده است تلاش صاحبان زر و زور و تزویر نیز در ایجاد شکاف بین ملت عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی ناکام خواهد ماند.
امسال با توجه به دخالت‌های سفیهانه و وقیحانه رییس جمهور آمریکا در امور داخلی ملت ایران و هم چنین ترور سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، حضور پرصلابت و باشکوه ملت ایران در راهپیمایی دشمن‌شکن ۲۲ بهمن از اهمیتی مضاعف برخوردار است.
اینجانبان ضمن تبریک چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از عموم مردم متدین، انقلابی و ولایی استان لرستان دعوت می‌نماییم همچون سایر هم‌وطنان با حضور گسترده در راهپیمایی دشمن‌شکن ۲۲ بهمن که جشن بزرگ و ملی پیروزی انقلاب اسلامی است، با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر تجدید بیعت و جلوه‌های عظمت وصف‌ناپذیر انقلاب و اراده آهنین خود را در مقابل انظار جهانیان به نمایش گذارند.