همه در انتظار سورپرایز یحیی گل‌محمدی در ترکیب تیم مقابل الدحیل هستند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر باید امروز در قطر میهمان تیم قدرتمند الدحیل باشد. گل‌محمدی که به تازگی تساوی سختی مقابل استقلال تهران در دربی تجربه کرده شاگردانش را آماده این دیدار سنگین و […]

همه در انتظار سورپرایز یحیی گل‌محمدی در ترکیب تیم مقابل الدحیل هستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر باید امروز در قطر میهمان تیم قدرتمند الدحیل باشد.


گل‌محمدی که به تازگی تساوی سختی مقابل استقلال تهران در دربی تجربه کرده شاگردانش را آماده این دیدار سنگین و نفس‌گیر کرده است و همه در انتظار چینش ترکیب مورد نظر وی و سورپرایز احتمالی‌اش هستند.


در دروازه سرخپوشان شاهد حضور بیرانوند هستیم و وی مثل همیشه وظیفه حراست از سنگر قرمز را بر عهده دارد.


در خط دفاع شجاع خلیل‌زاده بعد از یک جلسه محرومیت و دوری از ترکیب پرسپولیس به این تیم بازگشته است و محمد انصاری زوج او در این دیدار خواهد بود محمد نادری و محمدحسین کنعانی نفرات دیگر خط دفاع را تشکیل می‌دهند.


در خط هافبک و در ضلع عقب شاهد حضور احمد نوراللهی و کمال کامیابی‌نیا هستیم و یک خط جلوتر از او وحید امیری و مهدی ترابی بازی می‌کنند. احتمال اندکی وجود دارد که بشار رسن به جای یکی از دو هافبک رو به جلوی پرسپولیس در این دیدار حاضر شود.


در خط حمله همچنان شاهد حضور زوج علیپور – اوساگوانا هستیم و یحیی همچنان ترجیح می‌دهد از استوکس به عنوان بازیکن تعویضی استفاده کند.


ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل الدحیل


بیرانوند، کنعانی‌زادگان، خلیل‌زاده، نادری، انصاری، نوراللهی، کامیابی‌نیا، امیری، ترابی، علیپور، اوساگوانا

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید