به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران،محسن حاجی‌ میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن تهران در جمع خبرنگاران گفت: ۲۲ بهمن برای ملت ایران روز بسیار بزرگی است چرا که انقلاب ما انقلاب عظیمی است و آرمان‌های بلندی دارد. وی افزود:‌ در طول۴۱ سال اخیر ارتباط انقلاب اسلامی با مردم ناگسستنی است؛ حضور مردم […]

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران،محسن حاجی‌ میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن تهران در جمع خبرنگاران گفت: ۲۲ بهمن برای ملت ایران روز بسیار بزرگی است چرا که انقلاب ما انقلاب عظیمی است و آرمان‌های بلندی دارد.

وی افزود:‌ در طول۴۱ سال اخیر ارتباط انقلاب اسلامی با مردم ناگسستنی است؛ حضور مردم و مشارکت انبوه آنان در راهپیمایی ۲۲ بهمن علیرغم اینکه ممکن است آنها گلایه‌هایی از برخی امورات داشته باشند اما آنها با آرمان‌های انقلاب اسلامی عمیق و همه جانبه است.

وزیر آموزش و پرورش درباره عیدی فرهنگیان نیز، تصریح کرد: من هر کاری که توانسته ام برای فرهنگیان انجام دادم و تعهداتی که در قبال آنان داشتم را عملی کردم؛ برخی از قول و قرارهای ما با فرهنگیان باقی مانده است که تا پایان سال آن را انجام خواهیم داد.

حاجی‌میرزایی درباره معامله قرن هم تاکید کرد: این طرح از ابتدای شکل‌گیری‌اش محکوم شکست بود و هیچ کس هم در دنیا از آن استقبال نکرد.

وی گفت:‌معامله‌ای که طرف‌های درگیر آن حضور نداشته‌اند موجب فضاحت جهانیان است.