به گزارش رسانه ۷، حمید درخشان در خصوص دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قطعا سخت‌ترین دیدار پرسپولیس در این گروه مقابل الدحیل در قطر خواهد بود، کادر فنی پرسپولیس باید با آنالیز و شناخت کافی پای به این مسابقه بگذارند، چون الدحیل تغییرات زیادی داشته و […]

به گزارش رسانه ۷، حمید درخشان در خصوص دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قطعا سخت‌ترین دیدار پرسپولیس در این گروه مقابل الدحیل در قطر خواهد بود، کادر فنی پرسپولیس باید با آنالیز و شناخت کافی پای به این مسابقه بگذارند، چون الدحیل تغییرات زیادی داشته و بازیکنان جدید جذب کرده و باید با مهار ستاره‌های این تیم عملکرد آن‌ها را مخصوصا در خط حمله به حداقل برسانیم.
وی ادامه داد: الدحیل هم مثل همه تیم‌ها نقاط ضعفی دارد که باید از آن‌ها استفاده کرد. بازیکنان پرسپولیس باید حداقل موقعیت‌ها را تبدیل به گل کنند، چون اگر نتوانیم گل بزنیم کار ما بسیار سخت خواهد شد. الدحیل از بازیکنان بین‌المللی بهره می‌برد و نباید فرصت گلزنی به آن‌ها داد.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: اگر بازیکنان پرسپولیس بتوانند ۳ امتیاز را از قطر بگیرند شاهکار کرده‌اند، اما اگر با مساوی هم به ایران برگردیم نتیجه خوبی محسوب می‌شود، چون تیم‌های عربی و مخصوصا قطری سرمایه‌های زیادی برای لیگ قهرمانان آسیا می‌کنند و می‌بینیم که هر سال یک تیم قطری جز ۴ تیم نهایی این تورنمنت است. پس باید هوشیار باشیم و حداقل امتیاز را از این بازی بگیریم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.