به گزارش رسانه ۷، مهدی علی‌نژاد سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن با تبریک فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب، اظهار داشت: در یک ۲۲ بهمن دیگر مردم بازهم باشکوه و پرشور به راهپیمایی آمدند. جامعه ورزش هم به عنوان گروهی که همیشه در […]

به گزارش رسانه ۷، مهدی علی‌نژاد سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن با تبریک فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب، اظهار داشت: در یک ۲۲ بهمن دیگر مردم بازهم باشکوه و پرشور به راهپیمایی آمدند. جامعه ورزش هم به عنوان گروهی که همیشه در کنار مردم بوده است امروز حضور پرشوری در این مراسم داشت و نشان داد که پای انقلاب و اسلام ایستاده است.
وی افزود: تقارن سالگرد پیروزی انقلاب با چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی یک روز خاص را رقم زد. شهادت این مرد بزرگ مصیبت و رخداد بزرگی بود و مردم نیز در مراسم‌های مختلفی که برای ایشان گرفته شد همبستگی خاصی در شهر‌های مختلف نشان دادند. باید این را هم بگویم که راه انقلاب با شهادت حاج قاسم سلیمانی از بین نخواهد رفت و این مسیر همچنان ادامه خواهد داشت.
سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان درباره انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال، گفت: انتخاب سرمربی تیم ملی برعهده فدراسیون بوده است و این نهاد با اختیار خودش اسکوچیچ را انتخاب کرده است.
علی‌نژاد در پایان درباره اینکه شنیده می‌شود شاید میزبانی‌های تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا از آن‌ها گرفته شود، عنوان کرد: سایت کنفدارسیون فوتبال آسیا اسامی ورزشگاه‌های کشور ما به عنوان میزبان را نوشته است. شاید این مسئله که عنوان می‌کنید مربوط به قبل از توافقات صورت گرفته است به هرحال ان‌شاءالله که کنفدراسیون فوتبال آسیا به توافقات صورت گرفته پایبند بماند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.