به گزارش خبرگزاری فارس، یورگن کلینزمان سرمربی آلمانی که به تازگی هدایت هرتابرلین را در بوندس لیگا برعهده گرفته بود در بیانیه‌ای که در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است از سمت خود کناره‌گیری کرد. سرمربی آلمانی هرتابرلین در شرایطی از این تیم کناره‌گیری کرده است که برلینی‌ها در پنجره نقل و انتقالات زمستانی یکی […]

به گزارش خبرگزاری فارس، یورگن کلینزمان سرمربی آلمانی که به تازگی هدایت هرتابرلین را در بوندس لیگا برعهده گرفته بود در بیانیه‌ای که در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است از سمت خود کناره‌گیری کرد.

سرمربی آلمانی هرتابرلین در شرایطی از این تیم کناره‌گیری کرده است که برلینی‌ها در پنجره نقل و انتقالات زمستانی یکی از ولخرج‌ترین تیم‌های بوندس لیگا بودند.

وی در بیانیه خود آورده است که به دلیل عدم حمایت مدیران این باشگاه برای رسیدن هرتابرلین به یک باشگاه بزرگ از سمت خود استعفا کرده است.

کلینزمان در پنجره نقل وانقالات زمستانی 4 بازیکن به خدمت گرفت.

آن‌ها توسارت را از المپیک لیون با مبلغی به ارزش 25 میلیون یورو جذب کردند، پیاتک را از میلان با 22 میلیون یورو به خدمت گرفتند، کونها از لایپزیگ با 18 میلیون یورو راهی این تیم شد و آسکاسیبار هافک آرژانتینی هم از اشتوتگارت راهی برلین شد.

 

انتهای پیام/

منبع خبر:فارس

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.