به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  «علی موسوی» روز دوشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: استقلال نمایش خوبی را مقابل الشرطه عراق به نمایش گذاشت اما بدشانس بود که نتوانست به پیروزی رسیده و سه امتیاز را به دست آورد. وی افزود: استقلال موقعیت‌های خوبی را در این مسابقه به دست آورد اما […]به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  «علی موسوی» روز دوشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: استقلال نمایش خوبی را مقابل الشرطه عراق به نمایش گذاشت اما بدشانس بود که نتوانست به پیروزی رسیده و سه امتیاز را به دست آورد.

وی افزود: استقلال موقعیت‌های خوبی را در این مسابقه به دست آورد اما  از دست رفت و به جز یک بار دروازه الشرطه باز نشد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: کیفیت نامناسب چمن ورزشگاه اربیل در عملکرد استقلال تاثیر منفی گذاشت و این تیم نتوانست بازی‌های همیشگی خود را به اجرا بگذارد.

موسوی تصریح کرد: استقلال هنوز شانس زیادی برای صدرنشینی در این گروه دارد و می‌تواند با نتایجی که در ادامه این بازی‌ها کسب می‌کند تیم اول  شود.

وی تاکید کرد: امیدوارم مصدومیت مهدی قائدی جدی نباشد و او بتواند هرچه سریعتر در تمرینات و مسابقات استقلال شرکت کند چرا که مهره تاثیرگذاری برای استقلال محسوب می‌شود.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال به ثبات تیمی رسیده ود لیگ برتر مدعی جدی قهرمانی محسوب می‌شود و این مهم دور از دسترس نیست.