به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ مربی آلمانی در پیامی در صفحه فیسبوک خود خبر استعفایش را اعلام کرد. این مربی در اواخبر نوامبر هدایت هرتا را بر عهده گرفت اما در 9 بازی فقط دوازده امتیاز کسب کرد. کلینزمن از این که مدیران هرتا به او اعتماد نداشتند و تضمینی برای ماندنش […]به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ مربی آلمانی در پیامی در صفحه فیسبوک خود خبر استعفایش را اعلام کرد. این مربی در اواخبر نوامبر هدایت هرتا را بر عهده گرفت اما در 9 بازی فقط دوازده امتیاز کسب کرد. کلینزمن از این که مدیران هرتا به او اعتماد نداشتند و تضمینی برای ماندنش در فصل آینده نداده بودند، ناراضی بود. بدین ترتیب مربی 55 ساله از هدایت این تیم کناره گیری کرد اما همچنان عضو کمیته فنی باشگاه هرتا برلین خواهد بود.

کلینزمن پس از شکست سه بر یک مقابل ماینز که باعث شد تیمش در رده چهاردهم جدول قرار بگیرد، نوشت:” پس از اتفاقات بسیار، به این نتیجه رسیدم که دوران حضورم به عنوان سرمربی هرتا به اتمام برسد و همچنان نقش بلندمدت و اولیه خود در این باشگاه به عنوان مشاور نظارتی را داشته باشم.”

در حال حاضر مشخص نیست که چه کسی جانشین کلینزمن خواهد شد تا بتواند این تیم را در بوندسلیگا نگه دارد و بقا را تضمین کند. هر چند که خود مربی آلمانی در پیام فیسبوکی خود وعده داده است که فصل آینده این تیم در بوندسلیگا خواهد ماند و همچنان به کارش در فوتبال آلمان ادامه خواهد داد.