اقتصاد ایران: سید محمود علوی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان می دهد تزلزلی در اراده مردم به وجود نیامده است . به گزارش خبرگزلری اقتصاد ایران از خرم اباد، سید محمود علوی وزیر اطلاعات در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن اظهار داشت: پیام حضور همیشگی مردم به دشمنان انقلاب نشان می دهد که تزلزلی در اراده […]

اقتصاد ایران: سید محمود علوی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان می دهد تزلزلی در اراده مردم به وجود نیامده است .

به گزارش خبرگزلری اقتصاد ایران از خرم اباد، سید محمود علوی وزیر اطلاعات در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن اظهار داشت: پیام حضور همیشگی مردم به دشمنان انقلاب نشان می دهد که تزلزلی در اراده مردم به وجود نیامده و امروز محکم تر از همیشه راه امام راحل (ره ) ، مقام معظم رهبری ( مد ظله ) و شهدا را ادامه می دهند .

وزیر اطلاعات بیان داشت: دشمنان فکر می‌کردند به خاطر مشکلات مادی و اقتصادی که وجود دارد اراده مردم تحت‌تأثیر این مشکلات قرار گیرد، ولی ملت ما با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن توهمات دشمنان را نقش بر آب کردند .

وی همچنین افزود: مردم ما امسال دو حضور تعیین کننده در صحنه دارند اول راهپیمایی ۲۲ بهمن که شاهد حضور پرشکوه آنها بودیم و دیگر انتخابات دوم اسفند که با حضور خود در پای صندوق های رأی حماسه دیگری را رقم خواهند زد .