مازیار ناظمی مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: انتصاب نامزدها به وزارتخانه و حمایت از آن‌ها به هیچ عنوان صحت ندارد و گمانه زنی بی‌اساس برخی افراد و رسانه هاست. به گزارش ایلنا، سخنگوی وزارت ورزش و جوانان گفت: حضور افراد از تمایلات فکری و سیاسی […]

مازیار ناظمی مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: انتصاب نامزدها به وزارتخانه و حمایت از آن‌ها به هیچ عنوان صحت ندارد و گمانه زنی بی‌اساس برخی افراد و رسانه هاست.

به گزارش ایلنا، سخنگوی وزارت ورزش و جوانان گفت: حضور افراد از تمایلات فکری و سیاسی مختلف در انتخابات فدراسیون فوتبال ایران نشانه خوبی از نشاط و اعتماد به مجموعه مدیریتی ورزش کشور است و تضمین می‌کنیم انتخابات فدراسیون فوتبال در نهایت سلامت و بی‌طرفی برگزار می‌شود.


مازیار ناظمی افزود: وزارت ورزش و جوانان در موضوع انتخابات فدراسیون فوتبال وظیفه نظارتی و رعایت قوانین عمومی کشور را بر عهده دارد و قطعا بی‌طرف هستیم.


سخنگوی وزارت ورزش و جوانان از نامزدها خواست برنامه‌های مدیریتی خود را به نقد و بحث رسانه‌ها بگذارند و صدا و سیما هم با طراحی برنامه‌های مناسب و آگاهی بخش در این مورد فرصت بررسی و ارائه اطلاعات صحیح را برای سنجش وزن و میزان دانش و توان مدیریتی نامزدها برای #فوتبال کشور فراهم کند.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید