به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «سان» انگلیس خبر داد که باشگاه یوونتوس دست به اقدامی غافلگیرکننده برای جذب پپ گواردیولا، سرمربی سیتی در تابستان آینده زده است. آندریا آنیلی، رئیس باشگاه تورینی آرزوی آوردن پپ به بیانکونری را دارد و به همین خاطر می خواهد چکی سفید را تقدیم سرمربی اسپانیایی کند تا رضایت او […]

به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «سان» انگلیس خبر داد که باشگاه یوونتوس دست به اقدامی غافلگیرکننده برای جذب پپ گواردیولا، سرمربی سیتی در تابستان آینده زده است.

آندریا آنیلی، رئیس باشگاه تورینی آرزوی آوردن پپ به بیانکونری را دارد و به همین خاطر می خواهد چکی سفید را تقدیم سرمربی اسپانیایی کند تا رضایت او را کسب کند.

رئیس بانوی پیر معتقد است که پپ حلقه مفقوده تیمش است تا بتواند به همراه بار دیگر یوونتوس را قهرمان اروپا کند. بیانکونری آخرین بار در سال 1996 قهرمان اروپا شده بود.

باشگاه ایتالیایی می‌داند پپ گران ترین مربیان دنیا است و اکنون سالیانه از سیتی 23 میلیون یورو دریافت می کند. به همین خاطر آماده پرداخت دستمزدی بالاتر از این رقم است.

پپ در ابتدای فصل جاری بعد از جدایی آلگری از یوونتوس یکی از گزینه های جانشینی او بود اما در نهایت یوونتوس ساری، سرمربی سابق چلسی را انتخاب کرد. اکنون مسئولان تورینی متوجه شدند که ساری نمی تواند آنها را به قهرمانی اروپا برساند در نتیجه به دنبال آوردن گواردیولا هستند.

انتهای پیام/

 

منبع خبر:فارس

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.