به گزارش رسانه ۷، کامبک بارسلونا مقابل پاری‌سن‌ژرمن در نوکمپ که فوریه 2017 در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا اتفاق افتاد، از بزرگ‌ترین‌ها و مهم‌ترین‌ها در تاریخ لیگ قهرمانان و فوتبال اروپا به شمار می‌رود. با این حال اونای امری که در آن زمان روی نیمکت پاریسی‌ها می‌نشست همچنان از داوری آن دیدار گلایه می‌کند. امری در این […]

به گزارش رسانه ۷، کامبک بارسلونا مقابل پاری‌سن‌ژرمن در نوکمپ که فوریه 2017 در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا اتفاق افتاد، از بزرگ‌ترین‌ها و مهم‌ترین‌ها در تاریخ لیگ قهرمانان و فوتبال اروپا به شمار می‌رود. با این حال اونای امری که در آن زمان روی نیمکت پاریسی‌ها می‌نشست همچنان از داوری آن دیدار گلایه می‌کند.

امری در این باره به «فرانس‌فوتبال» می‌گوید: «در خانه بازی سطح بالایی انجام داده بودیم، اما در بازی برگشت بارسلونا ما را حذف کرد چون VAR وجود نداشت. برای همه مشخص بود تصمیمات داور باعث حذف‌مان شد.»

امری همچنین از نیمار هم تمجید می‌کند و می‌گوید: «اگر بازیکنی مثل نیمار را در اختیار داشته باشید نمی‌توانید برای او چارچوب تعیین کنید. برخلاف تصور همه مردم، تمرین دادن نیمار آسان است. او عاشق فوتبال است و قلب بزرگی دارد. به نظرم هنوز هم می‌تواند مرد شماره یک دنیای فوتبال باشد.»

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.